Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Finał… i początek tekstylnej rewolucji

Finał… i początek tekstylnej rewolucji
Zobacz więcej zdjęć »
Przez ostatnie tygodnie wycinaniu, szyciu i dekorowaniu w IKEA Łódź nie było końca. Na warsztatach spotykali się miłośnicy tkanin i osoby, które po raz pierwszy zasiadły przy maszynie do szycia. W sobotę finał Festiwalu Dobrego Wystroju. Tekstylne święto zakończą atrakcje dla całej rodziny.

W sobotę, 22 września IKEA Łódź zaprasza na wielki finał Festiwalu Dobrego Wystroju. Między godziną 12.00 a 19.00 będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach, rozwiązać tekstylne zagadki, które przygotują studenci łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz zmierzyć się w rodzinnych rozgrywkach na najszybsze ścielanie łóżek.

 

- To będzie niezwykle kreatywna i pełna zabawy sobota w IKEA Łódź. Podczas warsztatu każdy chętny będzie mógł stworzyć wyjątkową, bo ozdobioną tekstyliami według własnego pomysłu, lampę, poduszkę czy ramkę na zdjęcia. Co godzina, konkursy i zabawy dla całej rodziny przyniosą nie tylko dużo dobrej zabawy, ale także nagrody – komplety pościeli i tekstylne niespodzianki - zachęca Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

 

Dodatkowo tego dnia zakupy w IKEA Łódź na kwotę powyżej 200 zł będą nagradzane białą, tekstylną torbą w czarne kropy. Będzie można ją odebrać przy warsztacie za okazaniem paragonu.

 

- Przez ostatnie tygodnie inspirowaliśmy do zmian w swoich czterech kątach, do wprowadzania koloru i łączenia wzorów. W najbliższą sobotę zapraszamy na finał Festiwalu Dobrego Wystroju, ale mamy nadzieję, że w domach łodzian to tak naprawdę początek tekstylnej rewolucji – mówi Magdalena Rozengart.

 

Wszystkie wydarzenia i warsztaty są bezpłatne. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »