Dom » Wnętrza

Firany - relikt przeszłości czy wciąż modny dodatek?

Firany ustępują miejsca innym produktom jakim jak żaluzje czy rolety jednak w niektórych domach wciąż możemy zobaczyć je w oknach. Czy to znak niepodążania za trendami czy może wskazówka, że modna na klasykę nigdy nie przemija?

Co prawda sprzedaż firan wciąż spada to jednak w wielu polskich domach nadal możemy spotkać je jako element nie tylko praktyczny ale także dekoracyjny. Nie są one już tak popularne jednak wciąż wielu z nas korzysta z tego rodzaju produktów. Dlatego warto zastanowić się czy faktycznie nasza rezygnacja z firan była spowodowana modą czy innymi czynnikami.

Nie wiadomo jaka przyszłość czeka firany chociaż już teraz słychać głosy, że za kilka lat firany będzie można oglądać jedynie w muzeum. Jednak dzisiaj istnieje jeszcze wiele sklepów handlujących tego typu produktami. Warto spojrzeć na to co do zaoferowania mają nam takie sklepy. Zaglądając do nich możemy się przekonać się, że moda na siermiężne zasłony i firany minęła i dzisiaj faktycznie mamy do wyboru produkty ładniejsze i wykonane z lepszych jakościowo materiałów. Może zatem niesłusznie odrzuciliśmy i zbyt pospiesznie zaufaliśmy roletom czy żaluzjom?

To już każdy oceni sam chociaż należy przyznać, że wybór produktów tego rodzaju jest dzisiaj znacznie większy przez co może i my znajdziemy coś dla nas. Firany nie muszą oznaczać braku gustu, muszą być po prostu dobrze dobrane.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ageprass

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »