Firma » Finanse

Firma Alna Business Solutions otrzymała prawa wyłącznego partnera platformy Quinyx na Litwie

Internetowe rozwiązanie w zakresie zarządzania procesami kadrowymi i płacowymi trafia na rynki państw bałtyckich. Platforma o nazwie Quinyx jest w Polsce oferowana przez PayrollCenter Sp. z o.o., należącą do międzynarodowej grupy UCMS Group EMEA.

UCMS Group EMEA, właściciel PayrollCenter Sp.z o.o. i firma Alna Business Solutions ogłosiły, że mający siedzibę w Wilnie dostawca rozwiązań ERP, został nowo mianowanym wyłącznym partnerem handlowym Quinyx na Litwie. Umowa ta jest pierwszym krokiem w kierunku wprowadzenia do krajów bałtyckich sztandarowej marki Grupy UCMS w dziedzinie zarządzania  zasobami ludzkimi.

Alna Business Solutions zacznie wkrótce dostarczać lokalne wersje rozwiązania Quinyx On-Demand w zakresie zarządzania procesami kadrowo-płacowymi. Proces dostosowania do miejscowych warunków obejmuje wprowadzenie do oprogramowania zasad podatkowych, wymogów prawnych, biznesowych oraz językowych każdego kraju z Regionu.

Quinyx On-Demand zawiera wszystkie etapy zarządzania personelem, w tym administrację płac, zatrudnianie i rozwiązywanie stosunku pracy. Aplikacja jest zaprojektowana w sposób umożliwiający jej ciągłe skalowalne modyfikowanie, co pozwala przedsiębiorstwom na jednolite zarządzanie zasobami ludzkimi i procesami płacowymi we wszystkich operacjach międzynarodowych, rozmaitych językach i różnych warunkach gospodarczych i prawnych.

UCMS Group EMEA i Alna Business Solutions planują w najbliższych  miesiącach dalej umacniać swoją współpracę, dostosowując Quinyx On-Demand do lokalnych potrzeb Klientów w Estonii i na Łotwie.

„Nasi Klienci oczekują korzyści z zainstalowanego oprogramowania kadrowego, bez narażania się na wysokie koszty, czy problemy w miejscu instalacji. Właśnie to, w ramach Quinyx On-Demand możemy zaoferować” – powiedział Tomas Milaknis, Członek Zarządu Alna Business Solutions.- Korzystając z Quinyx, Klienci płacą wyłącznie za funkcje jakich potrzebują. Partnerskie stosunki z UCMS Group EMEA pozwalają nam zaoferować najlepsze w swoim rodzaju oprogramowanie dla przedsiębiorstw każdej wielkości.”

Andreas Kemi, Prezes i Dyrektor Generalny UCMS Group EMEA podkreślił, że umowa ta oznacza kolejny kamień milowy w stałej ekspansji rozwiązań Quinyx na rynki europejskie. „Wraz z Alna Business Solutions możemy teraz wprowadzić do państw bałtyckich nasze elastyczne, skalowalne i nowoczesne rozwiązania, w zakresie zarządzania procesami kadrowo-płacowymi,” – powiedział.

 

O Alna Business Solutions

Alna Business Solutions, oddział Grupy Alna, jest firmą konsultingową zajmującą się działalnością w zakresie doradztwa gospodarczego. Firma projektuje, integruje, aktualizuje i utrzymuje systemy zarządzania informacjami i procesami gospodarczymi. W ubiegłym roku firma uzyskała przychody w wysokości blisko 20,7 mln LTL z działalności na Litwie, w Estonii i w Polsce.

O Grupie UCMS

PayrollCenter Sp. z o.o., to część UCMS Group EMEA, globalnej korporacji oferującej kompleksowe rozwiązania informatyczne i usługi outsourcingu płacowo-kadrowego w Europie Centralnej i Wschodniej.

Jesteśmy jednym z największych i najdłużej działających dostawców usług płacowo-kadrowych w Polsce, który posiada wsparcie znaczących międzynarodowych podmiotów instytucjonalnych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii internetowych, możemy realizować usługi łącząc outsourcing z modelem „On Demand”, dając naszym Klientom pełną swobodę wyboru.

www.payrollcenter.pl

Grupa UCMS to światowy lider oferujący outsourcing procesów biznesowych (Business Process Outsourcing), Oprogramowanie Na Żądanie (Software On-Demand) oraz związane z nimi doradztwo. Spółka powstała w 1995 roku, obecnie zatrudnia 2 500 pracowników oferując usługi Klientom międzynarodowym, spółkom giełdowym i publicznym.

www.ucmsgroup.eu

PayrollCenter Sp. z o.o.
Ochota Office Park
Al.
Jerozolimskie 181
02-222 Warszawa
www.payrollcenter.pl

 

INDALO Public Relations 

Małgorzata Błachnio

Tel.+48 509 047 721

malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »