Dom » Wnętrza

Firma Dornbracht prezentuje rozszerzenie programu Tara

Firma Dornbracht prezentuje rozszerzenie programu Tara
Zobacz więcej zdjęć »
Rozszerzeniem aktualnego programu produktów, prezentowanym przez firmę Dornbracht na targach Salone del Mobile w Mediolanie, powiększa ona bogate możliwości łączenia produktów z linii Tara .Logic.

Proste wzornictwo nadaje armaturom oraz akcesoriom tej linii wyjątkową siłę i wygląd. Tara .Logic symbolizuje zdrową pewność siebie, sprawność, która harmonijnie łączy fizyczne i duchowe cele.


„Stele nowego wolnostojącego prysznica Tara .Logic można ustawiać w dowolnym miejscu pomieszczenia, co gwarantuje maksymalną wolność przy projektowaniu łazienki" - stwierdza dyrektor zarządzający Andreas Dornbracht.

Stela wyposażona jest w głowicę z dyszą imitującą deszcz, tak jak to się dzieje w naturze, nie poprzez wywieranie ciśnienia, lecz naturalnie - woda po prostu kapiąc daje relaksujące i naturalne odczucie. Dla uzyskania możliwie największej funkcjonalności także na środku pomieszczenia pojemnik na mydło - też nowość - można wygodnie zamocować do steli.

Umywalka wzbogacona została jednocześnie o 5 nowości: nowa jednouchwytowa bateria umywalkowa Tara .Logic o wysięgu 155 milimetrów stanowi uzupełnienie dotychczasowego programu z jednouchwytowymi bateriami umywalkowymi o wysięgach wynoszących 120 mm lub 170 mm. Armatura dostępna jest do wyboru z lub bez zestawu odpływowego.

Także trzy nowe jednouchwytowe baterie umywalkowe do montażu ściennego Tara .Logic z nowymi wymiarami dają większe pole manewru architektom i projektantom przy tworzeniu łazienki. Dostępna dotychczas z wysięgami 200 lub 250 milimetrów wersja z pojedynczą rozetą dostępna jest teraz z wysięgiem 170 milimetrów, co pozwala na zastosowanie jej w mniejszych umywalkach. Wersję z płytką zamykającą można od zaraz zamawiać także w wersji z wysięgiem 250 milimetrów (dotychczas dostępna była wyłącznie wersja z wysięgiem 200 milimetrów). Największa zmiana dotyczy jednouchwytowej baterii umywalkowej do montażu ściennego z jednopunktowym mocowaniem: pierwotnie przeznaczona głównie do łazienek dla gości, poszukiwana była przez klientów także w wersji do głównej łazienki. W konsekwencji opracowano wersję o wyraźnie większym wysięgu - 160 zamiast 120 milimetrów.

Oprócz nowości produktowych linia Tara .Logic dostępna jest nadal w licznych wersjach do wszystkich zakresów zastosowania - jako wersja umywalkowa, do wanny, prysznica, bidetu wraz ze wszystkimi akcesoriami. Autorem wzornictwa produktu jest Sieger Design. Wszystkie produkty dostępne są z wykończeniami powierzchni chrom oraz matowa platyna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »