Firma » Biznes

Firma Konspol angażuje się w Kongres Eksportu Spożywczego

Już 25 września w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Kongres Eksportu Spożywczego. Firma Konspol weźmie czynny udział w wydarzeniu. Jako lider na rynku polskim i europejskim marka będzie częścią panelu dyskusyjnego poświęconego polskim producentom.

Wszystko o eksporcie spożywczym

Kongres Eksportu Spożywczego jest skierowany nie tylko do producentów eksportujących żywność, ale także do firm, które dopiero planują rozpocząć współpracę z kontrahentami zagranicznymi. Uczestnikami wydarzenia, poza producentami artykułów spożywczych, będą instytucje rządowe, organizacje, firmy zagraniczne oraz eksperci z firm doradczych i instytucji finansowych. Osoby obecne na Kongresie będą miały możliwość zdobycia wiedzy z zakresu eksportu artykułów spożywczych. W panelu dotyczącym polskich producentów branży spożywczej czynny udział weźmie przedstawiciel firmy Konspol. Dodatkowo marka będzie uświetniała wydarzenie swoim stoiskiem, w ramach którego odbędzie się degustacja produktów podawanych na ciepło i na zimno. Uczestnicy będą mieli możliwość wypróbowania między innymi Pierogów Nowych, które cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów.

Konspol za granicą

Grupa Konspol jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce. Jest zaliczana do europejskich liderów i obecna na światowych rynkach. Firma posiada szeroką gamę produktów, które oferuje klientom, dzięki temu osiągnęła ważną pozycję na rynku. Aktualnie prowadzi eksport do Wielkiej Brytanii, Finlandii, Szwajcarii, Danii, Szwecji, Holandii, Słowacji, Słowenii, Niemiec, Irlandii oraz Francji. Producent drobiu prowadzi także inwestycje w Indonezji, jednocześnie planując ekspansję na rynek chiński.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »