Technologie » Komputery

Firma MSI wyznacza nowe standardy

Firma MSI wyznacza nowe standardy
Zobacz więcej zdjęć »
Firma MSI wyznacza nowe standardy, organizując niezwykłe wirtualne wydarzenie, „MSIology”, na którym zostaną zaprezentowane nowe modele laptopów Nowa rodzina laptopów korzysta nie tylko z najnowszych kart graficznych z serii NVIDIA® GeForce RTX ™ 3080, ale również z mocy starożytnej bogini Tiamat.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wprost z owianej tajemnicą babilońskiej mitologii, bogini Tiamat, smocza matka wszystkich bogów, pojawia się dostojnie na wirtualnym wydarzeniu MSIology! Z okazji nadchodzącego jubileuszu 35-lecia firmy MSI, producent ma zaszczyt zaprezentować potężnego, gamingowego notebooka, ekskluzywny model GE76 Raider Dragon Edition Tiamat, oraz szereg innych, nowatorskich laptopów. Co więcej, MSI po raz kolejny stanęła na czele technologicznej awangardy, wyposażając swoje najnowsze, przełomowe laptopy w karty graficzne z serii NVIDIA® GeForce RTX™ 3080, zapewniając tym samym znaczący wzrost ich wydajności. Sukces tego wydarzenia oraz urzekające, epickie widowisko przyciągnęły uwagę całego świata, zwiększając tym samym siłę i moc działania fali uderzeniowej, The Ultimate Shockwave, związanej z opiniotwórczym i technologicznym oddziaływaniem gamingowego giganta.   
 
Pierwsze notebooki wyposażone w karty graficzne GeForce RTX™ z serii 30, rewolucja Sztucznej Inteligencji wkroczyła do gamingowych laptopów MSI!
Jak przystało na technologicznego lidera, firma MSI wprowadziła najszybsze, dostępne na rynku karty graficzne do swoich laptopów z serii GE, GS, GP i GF już na początku 2021 roku. Dzięki temu, w połączeniu z mocą laptopów MSI, wydajność najnowszych procesorów graficznych może być w pełni wykorzystana w grach, zapewniając tym samym graczom kinowe wrażenia z prowadzonej rozgrywki! GeForce RTX™ 3080 zapewnia bowiem entuzjastom gier najwyższą wydajność, której tak bardzo potrzebują. Układy te bazują bowiem na architekturze Ampere, czyli na drugiej generacji architektury RTX firmy NVIDIA, która charakteryzuje się nowymi rdzeniami RT, rdzeniami Tensor oraz procesorami strumieniowymi, zapewniającymi najbardziej realistyczną grafikę generowaną z wykorzystaniem technologii ray-tracingu. Oferują one nie tylko wszystkie najnowocześniejsze funkcje graficzne, ale  wykorzystują również algorytmy sztucznej inteligencji. Co więcej, MSI współpracując z firmami Intel i NVIDIA, zaadaptowała technologię „Resizable BAR”, która pozwala procesorowi na uzyskanie pełnego dostępu do pamięci układu graficznego, dzięki czemu zwiększyć można liczbę generowanych klatek obrazu na sekundę (FPS-ów) o 5 do 10%, przechodząc tym samym na nowy, wyższy poziom prowadzenia gry.
 
Biorąc pod uwagę trendy związane z rosnącym znaczeniem zoptymalizowanej komunikacji internetowej, to nowa linia notebooków MSI, jest pod tym względem pionierskim na rynku rozwiązaniem. Nowe laptopy wyposażone są bowiem w bezprzewodowe, zgodne z najnowszym standardem Wi-Fi 6E, karty sieciowe, które przystosowane są do pracy w paśmie 6 GHz. Dzięki temu oferują one możliwość znacznie szybszego przesyłania danych podczas bezprzewodowego streamingu wideo, danych związanych z wirtualną rzeczywistością, czy innych, korzystających z bezprzewodowej transmisji danych, aplikacji. Podczas opisywanego wydarzenia, firma MSI zaprezentowała również najnowszą funkcję zaimplementowaną w oprogramowaniu MSI Creator Center. Funkcja ta pozwala na współpracę z chmurą Microsoft Azure Cloud w celu dopasowania scenariuszy użytkownika i optymalizacji systemu przy użyciu algorytmów sztucznej inteligencji do obsługi złożonych zadań inżynierskich.

“Wirtualne wydarzenie MSI MSIology" Więcej informacji znaleźć można pod adresem: msi.gm/MSIology 
 
Tiamat – Matka wszystkich bogów! Zwiększ swoją siłę z laptopem z serii GE76 Raider Dragon Edition i uzyskaj najwyższą wydajność. Duch MSIology jednoznacznie ukazuje, w jaki sposób MSI wpływa na światowe trendy dotyczące laptopów i sprawia, że firma ta jest prawdziwą technologiczną awangardą. Na tym majestatycznym, wirtualnym wydarzeniu, MSIology, publiczność była świadkiem pojawienia się bogini Tiamata, matki wszystkich bogów, przenoszącej widzów do kolebki ludzkiej cywilizacji: Mezopotamii!
 
Dyrektor Ogólnoświatowej Sprzedaży i Marketing Działu Notebooków MSI, Derek Chen w epicki sposób otworzył wydarzenie, mówiąc: „Smoczy Duch od zawsze był podstawą działania naszej marki. A dziś zabierzemy Państwa z powrotem do babilońskiej mitologii opisującej pochodzenie jednego z najbardziej znanych smoków, Tiamat.”
 
Seria MSI GE Raider: prawdziwa potęga dla zapalonych graczy
 
Nieopowiedziana historia i boskie bestie, które symbolizują nieskończoną moc, zostały wygrawerowane na obudowach notebooków z serii GE76 Raider Dragon Edition Tiamat! Podobnie jak legendarne już laptopy z rodziny GE76 i GE66 Raider, seria GE charakteryzuje się nie tylko niezwykłym podświetleniem Mystic Light, ale także pochwalić się może najlepszą wydajnością jaką można uzyskać z gamingowego laptopa. Notebooki te wyposażone są bowiem w najnowsze karty graficzne z serii NVIDIA® GeForce RTX™ 3080, procesory Intel® Core™ i9 oraz zastosowano w nich najnowsze, bezprzewodowe karty sieciowe zgodne ze specyfikacją Wi-Fi 6E, które jako pierwszym na rynku laptopom pozwalają skorzystać z zalet nowego standardu łączności. Aby gamingowa pasja nie uległa „przegrzaniu”, nowe laptopy z serii GE wyposażone są w wydajny system chłodzenia MSI Cooler Boost 5, składający się z 6 ciepłowodów i 2 wentylatorów, które zapewniają znacznie większy przepływ powietrza w celu szybkiego schłodzenia wnętrza maszyny.
 
Dzięki notebookom z serii GE Raider, użytkownicy mogą cieszyć się wszystkimi, nawet najbardziej wymagającym i tytułami gier klasy AAA. Zacytujmy jednego z graczy, o pseudonimie Nukem Dukem. „Te gamingowe laptopy MSI charakteryzują się niesamowitą wydajnością, dzięki czemu mogę cieszyć się najbardziej wymagającymi grami, gdziekolwiek i kiedykolwiek się znajdę.” – mówi gracz.
GS66 Stealth, doskonały pracownik w dzień, a nocy gracz!   
Dzięki unikatowej, niskoprofilowej konstrukcji obudowy, GS66 Stealth jest idealnym kamuflażem dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcą ukryć drzemiącego w ich wnętrzu prawdziwego gracza. Niezwykły design klasy premium, który zgodny jest z naszą linią wzorniczą „Sharper in Core black” sprawił, ze maszyna ta zdobyła wiele nagród, takich jak IF Design Award czy Red Dot Winner of 2020. Laptopy z tej serii wyposażone są też w najnowsze modele kart graficznych GeForce RTX™ 30, a oferowana przez te karty technologia renderingu DLSS AI, korzystająca z algorytmów sztucznej inteligencji, umożliwia graczom prowadzenie rozgrywek w oszałamiającej rozdzielczości 4K z wykorzys6taniem ray tracingu – i to przy ponad 60 FPS-ach! GS66 dysponuje również prawdziwą mocą obliczeniową, którą może zaoferować, dzięki najnowszym procesorom Intela z maksymalnie 8 rdzeniami.
 
Oprócz tego, GS66 Stealth wyposażony jest w system chłodzenia Cooler Boost Trinity+ z wentylatorami z najcieńszymi na świecie łopatkami o grubości 0,1 mm, w 300-hercowy, oferujący płynny obraz, wyświetlacz IPS oraz w mogącą pochwalić się tytułem prawdziwego mistrza, baterią o najwyższej dopuszczonej pojemności 99,9Whr. GS66 zgodny jest również z technologią True Color 3.0, a także pozwala na dookólne wyświetlanie obrazu na 1+2 monitorach (własny ekran + dwa dodatkowe, zewnętrzne panele) w trybie Matrix Display.
 
GP66 i GP76 Leopard – dla graczy i inżynierów!
 
MSI zaprezentowała również najnowsze notebooki z serii GP66 i GP76 Leopard. Maszyny te zostały stworzone z myślą o codziennej pracy i ciężkich, wymagających dużej mocy obliczeniowej, zadaniach inżynierskich. Pod względem stylistycznym, nowa obudowa to finezja i powściągliwość, jednak maszyny z serii GP Leopard są jeszcze silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Laptopy z linii GP66 i GP76 Leopard mogą być bowiem wyposażone nawet w najmocniejsze układy graficzne GeForce RTX 3080 oraz w najnowsze procesory Intel® Core™ i7, które pozwalają uwolnić ich prawdziwą moc. Zróżnicowany, zgodny z najnowszymi standardami zestaw dostępnych portów We/Wy, pozwala na bezproblemową wymianę danych z urządzeniami peryferyjnymi i obsługę różnego typu wyświetlaczy. Wspierane są również panele o rozdzielczości do 8k, dzięki czemu zapewniono tym samym możliwość odwzorowania nawet najdrobniejsze szczegóły, co sprawia, że laptop taki sprawdzi się nawet przy najbardziej złożonych projektach inżynierskich.

Najsmuklejszy na świecie, 15-calowy gamingowy laptop - Stealth 15M

Kolejną atrakcją wśród nowych laptopów MSI, jest wprowadzany na rynek najsmuklejszy na świecie, 15-calowy gamingowy laptop – Stealth 15M. Jest to ultraprzenośny notebook zainspirowany miejskim stylem. Maszyna ta waży 1,7 kg i ma grubość zaledwie 16,15 mm, a przy tym może się jednocześnie pochwalić elegancki wyglądem i dużymi możliwościami obliczeniowymi. Jest to pierwszy na świecie gamingowy laptop korzystający z 11. generacji procesorów Intela z serii H, pracujących z częstotliwością do 5 GHz oraz grafiką z serii GeForce RTX™ 30. Stealth 15 pozwala graczom i profesjonalistom przyśpieszyć tempo w grach i codziennych zadaniach związanych z wydajnością.

Wydajność stała się mobilna – notebook z serii GF75 i 65 Thin

Gracze i wszystkie te osoby, które szukają standardowego, smukłego i lekkiego notebooka, powinny zainteresować się laptopami z serii GF75 i 65 Thin, które z pewnością staną się ich najlepszym towarzyszem. Maszyny te to przykład tego, co może zapewnić przystępny, a jednocześnie elegancki laptop do gier. Seria GF Thin to potężny sprzęt wyposażony w procesory Intel Core i7 i układy graficzne z serii GeForce RTX™ 30, a 144-hercowy wyświetlacz IPS z wąską ramką wokół ekranu zapewnia niespotykaną dotąd szybkość  generowania obrazu i jego niesamowitą klarowność.

Creator 15 - Uniwersalny laptop z olśniewającym panelem True Pixel  

Na koniec, nie należy zapominac o tym, że MSI produkuje także sprzęt dla twórców. MSI Creator 15 to doskonały uniwersalny laptop, stworzony specjalnie dla najbardziej wymagających twórców. MSI Creator 15 gwarantuje bowiem najbardziej realistyczne wizualne wrażenia. Laptop charakteryzuje się indywidualnie skalibrowanym panelem 4K True Pixel i weryfikacją kalibracji barw zgodnie z systemem Calman oraz 100% pokryciem przestrzeni barw AdobeRGB. Dzięki karcie graficznej z serii RTX 30, Creator 15 może znacznie przyspieszyć czas renderowania materiału wideo i animacji 3D. Dodatkowo, nowy, dotykowy  wyświetlacz oferuje znacznie łatwiejszą nawigację i wzrost wydajności pracy. Pojemność baterii 99,9Wh i lekka konstrukcja zapewniają niezwykłą mobilność, która przyda się na  prowadzonych zdalnie studiach.

The Ultimate Shockwave – laptopy MSI

Rok 2020 zmienił sposób naszego życia i pracy, ale to nie powstrzymało firmy MSI przed wprowadzaniem na rynek najlepszych i najbardziej zaawansowanych produktów. MSI, tak jak potężny Tiamat, z prawdziwą gamingową krwią płynącą w żyłach, wywołuje fale uderzeniowe podczas wprowadzania nowych produktów. Fala po fali, MSI przenosi wrażenia z gier na nowy, ekstremalny poziom, pobudzając branżę do rozkwitu!
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »