Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

FIRMA NIKON OGŁASZA WPROWADZENIE NA RYNEK LUNET NA BROŃ PROSTAFF P3

Firma Nikon informuje dziś o wprowadzeniu na rynek zupełnie nowej lunety na broń, modelu PROSTAFF P3. Luneta na broń nowej generacji powstała, aby w wyjątkowo długim okresie intensywnego użytkowania sprzętu zapewnić legendarną jakość optyki i mechaniczną niezawodność, z których słynie marka Nikon. W

Lunety na broń PROSTAFF P3 bazują na zupełnie nowej platformie jednocalowego tubusu o większej trwałości i nowoczesnej estetyce. Wszystkie modele są wyposażone w tubus, głowice pokręteł, pierścień zoomu i pierścień ustawiania ostrości okularu z aluminium lotniczego, Elementy obsługi lunety wykonane są tak, aby poprawić chwyt i ułatwić trzymanie gołymi rękami lub w rękawiczkach.

 

Oferując szeroką gamę modeli z różnymi opcjami krzyża nitek, m.in. BDC czy Duplex firmy Nikon, luneta PROSTAFF P3 zapewnia precyzyjną regulację co ¼ minuty kątowej za pomocą pokręteł o wyraźnie wyczuwalnych kliknięciach, które są zarówno słyszalne, jak i wyczuwalne dotykowo. Pokrętła ze sprężynowym kasowaniem luzów do regulacji poprawki na wiatr i korekty opadania mogą zostać wyzerowane po wykalibrowaniu dla lepszej orientacji podczas dokonywania poprawek w terenie. Wszystkie modele zostały zaprojektowane tak, aby wyeliminować efekt paralaksy przy odległości 100 metrów, za wyjątkiem niezwykle precyzyjnych modeli 6-18x40 AO, które wyposażone są w regulowane obiektywy umożliwiające korygowanie paralaksy 50 metrów do nieskończoności.

 

Linia PROSTAFF P3 obejmuje lunety z matowym wykończeniem powierzchni zewnętrznych. Podobnie jak w przypadku wszystkich lunet na broń Nikon, seria PROSTAFF P3 jest wodoszczelna, zabezpieczona przed zaparowaniem i wstrząsoodporna.

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ola G.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »