Firma » Biznes

Firma SANPLAST S.A. znalazła się w gronie „Gazel Biznesu” 2019

Firma SANPLAST S.A. znalazła się w gronie „Gazel Biznesu” 2019
Zobacz więcej zdjęć »
Ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm to najpopularniejsze zestawienie, w którym ujęte są rozpoznawalne, dobrze zarządzane, uczciwe i cieszące się dobrą kondycją firmy. Tytuł "Gazeli Biznesu" kojarzony jest z prestiżem i wyjątkową rekomendacją w kontaktach biznesowych.

 

Ranking Gazele Biznesu, to ranking rozwijających się małych i średnich firm, które dzięki niezwykle dynamicznemu wzrostowi doskonale radzą sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów. Jest to projekt realizowany przez dzienniki ekonomiczne, należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Pierwsza edycja rankingu odbyła się w 2000 roku.

Tytuł „Gazela Biznesu” to dla przedsiębiorstwa zwiększenie wiarygodności i cieszenie się dobrą reputacją. Kojarzony on jest przede wszystkim z prestiżem i świetną rekomendacją, mającą duże znaczenie w kontaktach z dotychczasowymi i nowymi partnerami biznesowymi. Aby otrzymać wyróżnienie firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

 To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, za które bardzo dziękujemy. Tym bardziej, że o jego przyznaniu decydują wyniki finansowe z ostatnich lat. Jesteśmy dumni z faktu, że znaleźliśmy się w tym zestawieniu. To m.in. zasługa naszych pracowników, którzy pracują na ten i każdy sukces naszej firmy” – komentuje Robert Dziak, Prezes Zarządu firmy SANPLAST SA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »