Firma » Biznes

Firma Sweex otwiera biuro w Polsce!

Firma Sweex otwiera biuro w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
4-go listopada 2010 r. holenderska firma Sweex otworzyła w Polsce swoje oficjalne przedstawicielstwo - biuro mieści się we Wrocławiu, a kieruje nim Michał Lepich, Area Manager Central Europe.

Jest to pierwsze lokalne biuro otwarte w Europie przez holenderską firmę-matkę, co odzwierciedla ambicje i wzrost firmy Sweex jako organizacji europejskiej. To strategiczne posunięcie pozwoli na wykorzystanie potencjału środkowej części Europy do dynamicznego wzrostu udziałów w lokalnych rynkach.


"Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów niezwykle ważnym czynnikiem jest szybka reakcja na ich potrzeby. Rynek europejski rozwija się niezwykle dynamicznie i najważniejszą sprawą dla nas jest nadążanie za tym wzrostem. Działalność na polu sprzedaży i marketingu w Środkowej Europie będą odtąd zarządzane bezpośrednio z Polski w porozumieniu z naszą siedzibą w Holandii. To pozwoli nam na dużo lepszą obsługę klientów. Takie posunięcie świadczy o tym, iż rynek w tej części Europy jest dla nas niezwykle ważny i doceniamy jego potencjał ”, mówi Michał Lepich.

„Polskie biuro jest odpowiedzialne za wszelkie sprawy związane ze sprzedażą i marketingiem w Europie Środkowe, natomiast logistyka i fakturowanie będą odbywały się tak jak dotychczas, z Holandii. W najbliższym czasie nie mamy w planach tworzenia własnych centrów dystrybucji w Polsce, gdyż sprzedaż odbywa się poprzez sieć naszych partnerów. Biuro ma ich wspierać w swoich działaniach. Sweex jest marką, która na lokalnym rynku jest obecna od niedawna i jej pozycja, dzięki zaangażowaniu partnerów wspieranych z biura we Wrocławiu powinna stawać się coraz silniejsza.”, powiedział Hans Hello, CEO Sweex Europe B.V.

Dane kontaktowe polskiego Biura firmy Sweex:
SWEEX Polska Sp. z o.o.
Ul. Gen. Władysława Sikorskiego 2-8
53-679 Wrocław
Budynek CUPRUM Novum
Tel. 71 759 18 46

www.sweex.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maciek@tabasco.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »