Dom » Nieruchomość

Firmus rozpoczyna budowę II etapu Rezydencja Park Rodzinna

Firmus rozpoczyna budowę II etapu Rezydencja Park Rodzinna
Zobacz więcej zdjęć »
Firmus Group rozpoczyna budowę inwestycji Rezydencja Park Rodzinna II. Jest to drugi etap apartamentów zaprojektowanych z myślą o rodzinie. Duże zainteresowanie pierwszym etapem sprawiło, że niemalże od razu po zakończeniu I etapu deweloper ruszył z budową kolejnego budynku.


Rezydencja Park Rodzinna II to kolejny etap kompleksu apartamentowego przy ul. Orła Białego i Kopernika w Mielnie. Kameralna inwestycja oddalona jest niespełna 150 m od morza i nadmorskiej promenady, blisko brzegu jeziora Jamno. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnym wypoczynku. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Otulina lasu sosnowego chroni przed hałasem wakacyjnych kurortów. Z drugiej strony, lokalizacja umożliwia szybki dostęp do licznych atrakcji dla całej rodziny, pozwalających na wspólny i aktywny wypoczynek, takich jak ścieżki rowerowe, trasy do joggingu i nordic walking. W sąsiedztwie znajduje się całoroczna restauracja i kawiarnia Dune oraz atrakcje sezonowego klubu plażowego. W ramach inwestycji Dune Resort realizowanej również przez Firmus Group od wakacji 2017 roku dostępna będzie całoroczna strefa  basenowo-rekreacyjna.

 

Rezydencja Park Rodzinna II będzie czterokondygnacyjnym budynkiem z 32 apartamentami o zróżnicowanym układzie i powierzchni. W inwestycji będą przeważały apartamenty dwupokojowe o metrażu od 36 mkw. do 44 mkw., ale nie zabraknie również propozycji dla osób poszukujących trzypokojowych apartamentów. Wszystkie apartamenty zostaną wykończone pod klucz. Deweloper oferuje wysoki standard wykończenia z w pełni gotową kuchnią, wyposażoną w zintegrowany sprzęt marki Bosch, oraz łazienką. Podłogi w sypialniach i pokojach wyłożone zostaną deską barlinecką. Każdy z apartamentów będzie posiadał drzwi w naturalnej okleinie i przestronny taras. W ramach inwestycji powstanie hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesną windę oraz przytulne lobby dla mieszkańców. Planowane zakończenie prac budowlanych drugiego etapu inwestycji Rezydencja Park Rodzinna to czerwiec 2017 r.

„Mamy już pierwsze rezerwacje na zakup apartamentów w ramach inwestycji Rezydencja Park Rodzinna II. W większości są to osoby, które kupiły nieruchomość w I etapie lub nie zdążyły z wybraniem odpowiedniej propozycji dla siebie. Dla tych, którzy nie chcą czekać do 2017 roku, zostały dwa ostatnie gotowe apartamenty, które mogą być wykorzystane jako drugi dom nad morzem jeszcze podczas tegorocznych wakacji” – mówi Cezary Kulesza, Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu w Firmus Group.

Apartamenty w ramach inwestycji Rezydencja Park Rodzinna to nie tylko własne mieszkanie na wakacyjny wypoczynek nad morzem, ale również inwestycja. Lokale, które zostały zakupione w I etapie, z myślą o generowaniu dodatkowych przychodów dla właściciela z tytułu wynajmu, są już włączon do programu realizowanego ze sprawdzonym operatorem działającym na lokalnym rynku wynajmu apartamentów od przeszło 10 lat, we współpracy z deweloperem. W ramach programu przyjmowane są już rezerwacje na lipiec i sierpień. Zainteresowanie wynajmem wakacyjnych apartamentów z roku na rok rośnie wraz z sukcesywnym wzrostem liczby turystów odpoczywających na polskim wybrzeżu.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Firmus Group
http://firmusgroup.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »