Rozrywka i wypoczynek » Sport

Fit poniedziałki na Patio Portu Łódź

Fit poniedziałki na Patio Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy na pełne dobrej energii zajęcia fitness z instruktorami FIT FABRIC, które odbędą się na powietrzu, na Patio Portu Łódź.

Na dobry początek każdego tygodnia, przez najbliższe trzy poniedziałki - 17, 24 i 31 sierpnia ćwiczymy razem dla zdrowia i dobrej kondycji! Zapraszamy na pełne dobrej energii zajęcia fitness z instruktorami FIT FABRIC, które odbędą się na powietrzu, na Patio Portu Łódź.


W najbliższy poniedziałek, 17 sierpnia o godzinie 17:00 zapraszamy na Fat Killer, czyli spalanie i rzeźbienie w jednym. Trening, na którym zarówno kształtujemy sylwetkę, jak i poprawiamy wydolność swojego organizmu. Godzinę później, o 18:00 zaczynamy BPU, czyli ćwiczenia na brzuch, pośladki i uda, natomiast godzina 19:00 to czas dla miłośników trampolin. Fitness na trampolinach gwarantuje nie tylko spalanie ale również wspaniałą zabawę! Podczas zajęć wykonujemy różne sekwencje skoków przy energicznej muzyce. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!

Zajęcia są bezpłatne, a na wybrany trening możemy zarejestrować się na stronie FIT FABRIC. Aby uczestniczyć w zajęciach nie musimy posiadać karty członkowskiej klubu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ: FIT PONIEDZIAŁKI NA PATIO

17 SIERPNIA:

17:00 FAT KILLER

18:00 BRZUCH, POŚLADKI, UDA

19:00 TRAMPOLINY

24 SIERPNIA:

17:00 FAT KILLER

18:00 BRZUCH, POŚLADKI, UDA

19:00 TRAMPOLINY

31 SIERPNIA:

17:00 FAT KILLER

18:00 BRZUCH, POŚLADKI, UDA

19:00 TRAMPOLINYRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »