Technologie » AGD - RTV

Flagowa seria realme GT 6 wspierana AI powraca do Europy

Flagowa seria realme GT 6 wspierana AI powraca do Europy
Zobacz więcej zdjęć »
realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ogłosiła, że najnowsza seria flagowych modeli GT 6 zadebiutuje globalnie 20 czerwca podczas oficjalnej premiery w Mediolanie.

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ogłosiła, że najnowsza seria flagowych modeli GT 6 zadebiutuje globalnie 20 czerwca podczas oficjalnej premiery w Mediolanie. Wraz z launchem „pogromcy flagowców” realme wprowadza także pierwszy na rynku tryb wideo AI Night Vision, który umożliwia wyraźne nagrywanie w nocy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Globalna premiera, a zarazem powrót serii GT po dwóch latach nieobecności na rynku światowym, to kolejny ważny kamień milowy dla marki realme. Od debiutu pierwszego smartfona z tej serii w marcu 2021 roku, produkty realme GT zdobyły ogromne uznanie użytkowników i entuzjastów technologii na całym świecie.

W nadchodzącej serii na czoło wysuwa się „pogromca flagowców”, model GT 6, plasujący się wśród smartfonów z najwyższej półki. Jego młodszy brat, realme GT 6T wyróżnia się „natomiast flagową wydajnością w średniej półce cenowej”. Oba modele oferują wyjątkową płynność działania i wielość innowacyjnych na rynku funkcji.

Wybór Mediolanu na premierę nowej, flagowej serii, a zarazem pierwsze globalne wydarzenie realme, to nie przypadek. Europa jest strategicznym rynkiem dla realme, na którym marka zwiększa swoje inwestycje. Według najnowszych danych Counterpoint Research w pierwszym kwartale 2024 br. realme zajęło tu czwarte miejsce wśród marek smartfonów. Ponadto w przyszłości Europa pozostanie pierwszym rynkiem, na którym wprowadzane będą modele GT.

Seria GT 6 płynnie integruje najnowocześniejsze możliwości AI z telefonem. Co ważne, realme wprowadzi pierwszy w branży tryb AI Night Vision, który umożliwi użytkownikom nagrywanie wideo w ekstremalnie ciemnych warunkach. Dzięki połączeniu algorytmów AI i wysokowydajnego układu, smartfon będzie mógł działać jako urządzenie do rejestrowania obrazu w ciemności. Ta funkcja AI Night Vision podnosi możliwości nagrywania nocnych wideo na Androidzie na nowy poziom, pozwalając każdemu użytkownikowi łatwo uchwycić cuda nocy i cieszyć się zaletami obrazowania za pomocą telefonu. Celem realme jest popularyzacja technologii AI wśród młodych użytkowników na całym świecie.

Globalna konferencja prasowa wprowadzająca realme GT 6 będzie transmitowana na oficjalnych, globalnych kanałach realme Global na YouTube, Facebooku i TikToku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Havas.PO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »