Technologie » AGD - RTV

Flagowy Roborock S8 MaxV Ultra zadebiutuje w Polsce już 5 kwietnia

Marka Roborock, wiodący producent inteligentnych robotów sprzątających, ogłasza zbliżającą się premierę swojego flagowego produktu - Roborock S8 MaxV Ultra.

Marka Roborock, wiodący producent inteligentnych robotów sprzątających, ogłasza zbliżającą się premierę swojego flagowego produktu - Roborock S8 MaxV Ultra. Rewolucyjne urządzenie łączy w sobie innowacyjną stację bazową All-in-One RockDock z unikalną technologią szczotki bocznej FlexiArm oraz ulepszoną funkcją mopowania sonicznego. Ponadto kompatybilność z aplikacją umożliwia sterowanie głosowe oraz połączenia wideo.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

S8 MaxV Ultra zapewnia niezrównaną w branży moc ssania 10 000 Pa oraz zaawansowaną technologię czyszczenia od narożnika do krawędzi. Ponadto ulepszona stacja bazowa wraz z funkcją rozpoznawania przeszkód sprawiają, że sprzątanie jest skuteczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ten przełomowy model gwarantuje również możliwość połączenia z aplikacją mobilną oraz po raz pierwszy w historii marki inteligentnym asystentem głosowym Rocky.

 

Wśród innych cech, którymi może pochwalić się rewolucyjny robot sprzątający znajdują się:

 

·              automatycznie wysuwana szczotka boczna FlexiArm,

·              udoskonalony system mopowania sonicznego VibraRise 3.0,

·              dodatkowy system mopowania krawędzi,

·              ulepszona wielofunkcyjna stacja bazowa, m.in. wyposażona w inteligentne ponowne mopowanie i mycie ściereczki, a także automatyczny dozownik płynu do mycia podłóg,

·              nawigacja laserowa PreciSense.

 

Roborock S8 MaxV Ultra zadebiutuje na rynku 5 kwietnia 2024 roku w promocyjnej cenie 5999 zł. Później jego cena będzie wynosić 6449 zł. Flagowy robot marki Roborock niewątpliwie wyróżni się na światowym rynku wykorzystaniem czołowych technologii i stanie się ulubieńcem wśród zwolenników inteligentnego sprzątania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Havas.PO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »