Motoryzacja » Transport

Floty transportowe wybierają Conti Hybrid

Floty transportowe wybierają Conti Hybrid
Zobacz więcej zdjęć »
Odpowiednia opona nie tylko zwiększy bezpieczeństwo jazdy, ale także pomoże obniżyć koszty operacyjne floty. Potwierdzają to europejskie firmy transportowe, które wybrały opony Conti Hybrid i uzyskały oszczędności na paliwie zarówno w transporcie regionalnym, jak i długodystansowym.

Rodzina opon Conti Hybrid to produkty charakteryzujące się wydłużonym okresem eksploatacji oraz znakomitą wydajnością. Potwierdza to doświadczenie klientów flotowych Continental. 

Jednym z dostawców usług logistycznych, który wykorzystuje model opon Conti Hybrid w ciągnikach siodłowych oraz naczepach w swojej firmie, jest holenderska firma Den Hartogh specjalizująca się w transporcie chemikaliów.

Bezpieczne poruszanie się pojazdów w każdych warunkach pogodowych jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego potrzebujemy najlepszych opon dostępnych na rynku. Dzięki oponom Conti Hybrid nasi kierowcy czują się pewnie i bezpiecznie na trasie. Conti Hybrid doceniliśmy także za niskie zużycie paliwa wyjaśnił Hans den Hartogh odpowiadający za dział Trucking & Equipment Services w firmie Den Hartogh.  

O firmie Den Hartogh BV:

Siedziba: Rotterdam, Holandia; 36 oddziałów na całym świecie

Rok założenia: 1920 

Flota: 550 ciągników siodłowych, 400 naczep cystern, 

900 podwozi pod kontener, 18 500 kontenerów cystern

Belgijski spedytor Eskatrans specjalizujący się w transporcie kontenerów, także polega na oponach Continental. Flota Eskatrans składa się z niemal 40 ciągników siodłowych z naczepą oraz ponad 40 podwozi pod kontener. Opona Conti Hybrid w rozmiarze 315/70 R 22.5 jest wykorzystywana na osi kierowanej i napędzanej, a opona w rozmiarach 385/55 R 22.5 oraz 385/65 R 22.5 na osi naczepy. 

Nasze pojazdy wyposażamy w opony bieżnikowane ContiRe Hybrid, ponieważ zależy nam na ograniczeniu emisji CO2. Opona Conti Hybrid HD3 w wersji bieżnikowanej na gorąco jest dla nas najlepszym rozwiązaniem nie tylko ekologicznym, ale i ekonomicznympowiedział Steven Meeus, właściciel firmy Eskatrans. 

O firmie Eskatrans bvba:

Siedziba: Turnhout, Belgia

Rok założenia: 2003

Flota: 38 ciągników z naczepą, 1 specjalny pojazd pomocy drogowej

40 uniwersalnych podwozi pod kontener, 3 łączone podwozia pod kontener, 

1 podwozie pod kontener 20-stopowy

Gama opon Conti Hybrid została zaprojektowane tak, aby idealnie sprawdzać się zarówno w transporcie regionalnym, jak i długodystansowym. Naszym celem było maksymalne wydłużenie przebiegów opony oraz zwiększenie zdatności do bieżnikowania, aby ułatwić operatorom flot optymalizację kosztów w sposób zrównoważony. Bardzo się cieszymy, że ten cel został osiągnięty, a floty transportowe tak chętnie korzystają z naszych produktów  – powiedział Frank Walloch, szef działu rozwoju opon do samochodów ciężarowych i autobusów w Continental w regionie EMEA.

Linia Conti Hybrid to odpowiednie opony do szerokiej gamy pojazdów ciężarowych o dużej ładowności. Produkty należące do tej serii zapewniają maksymalne przebiegi, zoptymalizowane opory toczenia oraz znacznie niższe zużycie paliwa. Dzięki takim właściwościom, operatorzy flot mogą zoptymalizować koszty eksploatacji taboru i zapewnić mu wysoką wydajność kosztową.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »