Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Firma » Biznes

Forbis Group inwestuje w fabrykę mebli

Duże zapotrzebowanie na pełną aranżację oraz kompleksowe wykonawstwo wnętrz komercyjnych spowodowało, że zarząd Forbis Group podjął decyzję o zainwestowaniu w rozbudowę swojej fabryki mebli.

Stolarnia Forbis Group o łącznej powierzchni 1000m2 znajduje się w Warszawie przy ulicy Bukowieckiej. Innowacyjny park maszynowy fabryki mebli jest na bieżąco inwentaryzowany oraz unowocześniany.

Modernizacja dotychczasowego parku maszynowego oraz zakup nowych urządzeń dwukrotnie zwiększył moc przerobową naszej stolarni. W tym momencie jesteśmy w stanie produkować kilka zestawów mebli jednocześnie - mówi Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group.

W fabryce mebli Forbis zatrudnionych jest obecnie około 40 osób.

W naszej stolarni pracują doświadczeni specjaliści, dla których istotny jest każdy detal. Kontrolerzy sprawdzają zgodność i jakość materiałów, a także pilnują stopnia ich zużycia, co pozwala na optymalizowanie kosztów realizacji. Dysponujemy nowoczesnym i autoryzowanym sprzętem, między innymi wielofunkcyjną maszyną CNC – dodaje Powierza.

W 2014 spółka Forbis odnotowała wzrost przychodu ponad oczekiwania, co przełożyło się na rozwój firmy w obszarze zatrudnienia. Firma mocno dywersyfikuje portfel zamówień, pozyskując nowych klientów oraz kontynuując współpracę z dotychczasowymi.

Spodziewamy się dalszych wzrostów, ponieważ w tym roku wciąż przybywa nam klientów i cały czas pracujemy nad nowymi kontraktami. Zatrudniamy nowych pracowników i nieustannie inwestujemy w kompleksowość usług – tłumaczy dyrektor zarządzający Forbis.

Forbis Group działa na rynku polskim oraz międzynarodowym. Spółka oferuje projektowanie wnętrz butików odzieżowych, biur, punktów gastronomicznych i innych, a także prace budowlane i kompleksową aranżację ekspozycji produktów. Wykonuje oraz dostarcza pełne wyposażenie do sklepów, w tym meble własnej produkcji, zapewniając kompletny project management.

Dzięki naszemu zapleczu w postaci projektantów, pracowników fizycznych oraz fabryce mebli jesteśmy w stanie zapewnić pełen zakres usług. Architekci przygotują projekt dopasowany do potrzeb inwestora, a zespoły remontowe w wyznaczonym terminie przeprowadzą wszelkie prace budowlane. Ponadto możemy wykonać wszystkie instalacje branżowe – dodaje Mateusz Laskowski, dyrektor operacyjny Forbis Group.

Inwestowanie w kompleksowość usług firmy, czyli m.in. w rozbudowę fabryki mebli, pozwoli Forbis Group na podejmowanie się coraz większych realizacji na rynku polskim oraz zagranicznym.

Więcej informacji na temat firmy i realizacji można znaleźć na stronie internetowej http://www.forbisgroup.pl/ .

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Core

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »