Firma » Biznes

Forbis Group na targach ReDi

Forbis Group na targach ReDi
Zobacz więcej zdjęć »
Forbis Group, ekspert w rozwiązaniach projektowych dla branży retail, weźmie udział w tegorocznej edycji targów ReDi.

Targi ReDi to europejskie centrum spotkań oraz wymiany doświadczeń przedstawicieli miast, najemców, deweloperów oraz instytucji finansowych działających i rozwijających się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Nadchodząca edycja odbędzie się w dniach 10-11 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

- Udział w targach ReDi jest doskonałą okazją do zaprezentowania oferty Forbis Group oraz do nawiązania i podtrzymania kontaktów biznesowych. Wydarzenia tego typu wspomagają kierunkowe działania naszej firmy i jednocześnie są szansą na spotkanie ze specjalistami z branży. Ponadto, zyskujemy dodatkową możliwość przedstawienia projektów, które ostatnio zrealizowaliśmy i tych, nad którymi pracujemy obecnie  –  mówi Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group.

Na targach Forbis Group będą reprezentować m.in.: Marcin Powierza, dyrektor zarządzający; Mateusz Laskowski, dyrektor operacyjny oraz szefowa działu projektowego Anna Sulima-Gillow.

- W tym roku stand będzie się różnił od stoisk z poprzednich lat. Firma zdecydowała się na odświeżenie logo, stąd zmiany kolorystyki - mocnym akcentem będzie kolor zielony, który znajduje się w nowym logo – podkreśla Karolina Czapska, architekt Forbis.

Podczas ReDi 2015 odbędzie się prezentacja nowych i istniejących centrów handlowych w Polsce, najnowszych technologii oraz usług dla najemców i centrów handlowych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Core

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »