Gospodarka » Przemysł

Forcam ekspertem Forum Moto Solutions

Forcam ekspertem Forum Moto Solutions
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 18-19 listopada br. odbędzie się w Krakowie szósta już edycja Forum MotoSolutions – Best Practices w przemyśle motoryzacyjnym. W trakcie spotkania firma Forcam zaprezentuje efekty wdrożenia systemu MES, który był implementowany w zakładzie BorgWarner Poland.

W fabryce tej wdrożono oprogramowanie do zarządzania produkcją Forcam Force, które zbiera i koreluje dane w czasie rzeczywistym w celu optymalizacji całego procesu produkcji.

Forum MotoSolutions to spotkanie specjalistów z branży motoryzacyjnej, podczas którego porusza się zagadnienia związane z sektorem automotive. Wydarzenie kierowane jest do kadry zarządzającej zakładami produkcyjnymi. Tegorocznej edycji towarzyszyła będzie wystawa, na której producenci oraz firmy nieprodukcyjne zaprezentują portfolio swoich produktów i usług. Dodatkowo podczas forum zostaną wręczone nagrody Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego.

 
W tegorocznej edycji forum udział weźmie również firma Forcam, światowy lider w zakresie oprogramowania MES dla przemysłu, dostarczający usługi takim przedsiębiorstwom z sektora motoryzacyjnego jak m.in.: Audi, BorgWarner, Porsche, czy BMW. W trakcie spotkania, o wzroście efektywności produkcji i pełnej identyfikowalności produktu i procesu w rzeszowskim BorgWarner Poland na bazie wdrożonego systemu MES, opowiedzą: Tomasz Lebitko, Managing Director Eastern Europe Forcam oraz Marek Ryczko, Operations Manager, BorgWarner Poland Sp. z o.o. Podczas prezentacji omówione m. in zostaną efekty wdrożenia takie jak: wzrost OEE o 5%, transparentna produkcja, czy systematyczne przepływ danych, stanowiących bazę dla Continuous Improvement Process.

Forum MotoSolutions odbędzie się w DoubleTree by Hilton w Krakowie w dniach 18-19.11.2015r. (od 10:00-16:00). Program spotkania oraz zgłoszenie udziału za pośrednictwem strony:  http://www.motosolutions.pl/o-konferencji/program

Kontakt:

Forcam Poland
Tomasz Lebitko
tel. 502 489 853
e-mail: tomasz.lebitko@forcam.com
www.forcam.com

Lucky Monday
PR&Events
Anna Wrzesińska
PR Coordinator
tel. 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl 
www.luckymonday.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »