Firma » Biznes

FORCAM zdobywcą prestiżowych nagród

FORCAM zdobywcą prestiżowych nagród
Zobacz więcej zdjęć »
Forcam, światowy lider rozwiązań IT dla przemysłu, został laureatem dwóch prestiżowych nagród branżowych.

Pierwsza z nich to Manufacturing Leadership Technology Partner Award 2015, którą Forcam otrzymał jako partner koncernu GKN Aerospace i autor technologii, która w sposób kluczowy przyczyniła się do sukcesu GKN w dziedzinie zarządzania produkcją. Drugą nagrodą jest Cincinnati USA Business Awards 2015 w kategorii: Najlepszy produkt lub usługa. 

Manufacturing Leadership Community, będąca częścią globalnej grupy doradczej Frost&Sullivan, po raz 11 przyznała nagrody ML Awards 2015. Wyróżnienia przyznawane są przedsiębiorstwom z sektora przemysłowego, które charakteryzują się innowacyjnością i są liderami rynkowymi.  W tegorocznej edycji Forcam otrzymał nagrodę jako Partner Technologiczny przedsiębiorstwa GKN Aerospace z USA. Technologia Forcam Force™ spełniła kluczową rolę w  stworzeniu nowoczesnej, inteligentnej fabryki GKN Newington, umożliwiając wizualizację i przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym w całym procesie produkcyjnym. W efekcie, dzięki rozwiązaniu Forcam, wydajność fabryki GKN Newington wzrosła o 20% już w skali pierwszego roku od wdrożenia.
 
Cieszymy się, że pomogliśmy naszemu klientowi przyczynić się do sukcesu ekonomicznego. Nagroda, którą otrzymaliśmy jako Partner Technologiczny jest  potwierdzeniem, że przejrzyste zarządzanie produkcją, nie jest przyszłością, lecz rzeczywistością. Ta nagroda jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju i gwarancją dla naszych klientów, że otrzymują nowoczesną, bardzo skuteczną technologię, możliwą do adaptacji zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej – powiedział Franz Gruber, CEO firmy Forcam.
 
Forcam został również laureatem Cincinnati USA Business Awards. Nagrody te przyznawane są przedsiębiorstwom oraz organizacjom za wybitne osiągnięcia, innowacyjne technologie oraz wkład ekonomiczny w rozwój regionu Greater Cincinnati. Laureatów wyłania prestiżowa organizacja USA Regional Chamber, który działa już od 175 lat, zrzeszając obecnie ponad 5000 członków z sektora biznesowego. Co roku przyznaje ona nagrody Cincinnati USA Business Awards w kilku dziedzinach. W edycji 2015 firma Forcam została uhonorowana w kategorii: Best New Product or Service. Nagrodę otrzymała za innowacyjne oprogramowanie dla przemysłu Forcam Force™(wcześniej Factory Framework™).Kontakt: 
Forcam Poland
Tomasz Lebitko
tel. 502 489 853
e-mail: tomasz.lebitko@forcam.com
www.forcam.com 

Lucky Monday
PR&Events
Anna Wrzesińska
PR Coordinator
tel. 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl 
www.luckymonday.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »