Technologie » Fotografia

Fotograficzny papier ILFORD GALERIE Premium Gloss 270gsm gratis przy zakupie drukarki Epson L800

Fotograficzny papier ILFORD GALERIE Premium Gloss 270gsm gratis przy zakupie drukarki Epson L800
Zobacz więcej zdjęć »
Zapominamy często, że doskonałe zdjęcia uzyskamy używając nie tylko odpowiedniej drukarki fotograficznej ale i odpowiedniego papieru. Mówi się, że „Zobaczyć to uwierzyć”

Zapominamy często, że doskonałe zdjęcia uzyskamy używając nie tylko odpowiedniej drukarki fotograficznej ale i odpowiedniego papieru. Mówi się, że  „Zobaczyć to uwierzyć” – dlatego firmy Epson i ILFORD w Polsce do każdej zakupionej do 17 sierpnia br. drukarki Epson L800 dołącza 50 arkuszy A4 fotograficznego papieru ILFORD GALERIE Premium Gloss 270gsm.
Sugerowana cena detaliczna zestawu to 1349 zł.
Szczegóły akcji i lista sklepów, gdzie można kupić te zestawy:
http://www.druk.medikon.pl/pl/katalog/plik/CATDOC7561e1f6d5c5bafa25949733bc951453.jpg

                                 

Dla wszystkich miłośników drukowania fotografii, przedstawiciel marki ILFORD w Polsce przygotował wakacyjną niespodziankę. Każdy, kto do 17 sierpnia 2012 kupi wyposażoną w zintegrowany system ciągłego zasilania tuszem drukarkę Epson L800, otrzyma w prezencie opakowanie doskonałego, błyszczącego papieru fotograficznego ILFORD GALERIE Premium Gloss 270gms, zawierające 50 arkuszy formatu A4, o wartości 76 zł.

Promocyjne zestawy Epson L800 + papier ILFORD GALERIE Premium Gloss kupić można w wybranych sklepach m. in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Olsztynie, Pabianicach, Poznaniu, Rzeszowie, Sopocie, Tarnowskich Górach i Warszawie – pełna lista sklepów: http://www.druk.medikon.pl/pl/katalog/plik/CATDOC7561e1f6d5c5bafa25949733bc951453.jpg.
Akcja trwa do 17 sierpnia 2012r.

Epson L800 to 6-kolorowa atramentowa drukarka z głowicą MicroPiezo™ - doskonałe, ekonomiczne rozwiązanie dla drukujących wiele zdjęć miłośników fotografii. Bez uzupełniania atramentu wydrukować można ok. 1.800 zdjęć 10x15 lub ok. 420 zdjęć formatu A4. Przy tej wydajności drukarki i cenie detalicznej jednej (każdy z 6 kolorów) buteleczki atramentu ok. 47 zł koszt samego druku zdjęcia 10x15 cm to zaledwie 16 gr – warto więc kupić dodatkowo dobry papier fotograficzny.

ILFORD GALERIE Premium to nowa linia mediów przeznaczona dla pasjonatów i entuzjastów fotografii poszukujących wysokiej jakości papierów fotograficznych do fotograficznych drukarek atramentowych.

Zaletami nowych podłoży GALERIE Premium 270gsm Glossy i Lustre są wysoka wierność reprodukcji kolorów, odporność na starzenie, solidna powierzchnia zapewniająca trwałość wydruków oraz wysoka gramatura nadająca podłożu dużą sztywność. Uniwersalne powłoki ILFORD sprawiają że oba podłoża 270gsm, Lustre i Glossy, są kompatybilne z większością popularnych drukarek atramentowych.

By zagwarantować najwyższą jakość odwzorowania barw odbitki otrzymanej z każdego arkusza papieru ILFORD GALERIE, ILFORD udostępnia na stronie internetowej www.ilford.com bezpłatne profile ICC dla większości popularnych drukarek atramentowych.

Kilka dat dla miłośników historii fotografii – obydwie firmy Ilford i Epson mają swój ogromny wkład w rozwój fotografii – Ilford niemal od jej początków analogowych i materiałów srebrowych, a potem podłoży cyfrowych, Epson w dziedzinie cyfrowych wydruków m.in. fotografii kolekcjonerskiej i kopii na prawach oryginału – szeroko używana przez środowisko twórców sztuki i muzealników technologia Epson DigiGraphie www.digigraphie.com 

1839 – oficjalna data przyjmowana za początek fotografii

1879 – powstanie brytyjskiej firmy Ilford produkującej żelatynowe, suche szklane płyty fotograficzne (negatywy)

1942 – powstanie japońskiej firmy Seiko (matka marki EPSON)

1975 – powstanie marki EPSON

1994 – pierwsza domowa atramentowa drukarka Epson Stylus Color z głowicą Piezo

1996 – pierwsza 6-kolorowa atramentowa domowa drukarka fotograficzna Epson Stylus Photo z głowicą Piezo 720 dpi

 

Informacje o firmie ILFORD

Założona w 1879 roku, firma ILFORD jest liderem w rozwoju i produkcji mediów fotograficznej jakości i innych materiałów eksploatacyjnych dla drukarek atramentowych i kolorowych procesów fotograficznych. Wszystkie oddziały firmy obejmujące działy obrazowania cyfrowego i fotografii kolorowej, w tym R&D oraz fabryki w Szwajcarii, są własnością firmy Paradigm Global Partners LLP. ILFORD prowadzi operacje sprzedażowe na terenie U.S.A. z amerykańskiej siedziby w Avon, CT.

Marka ILFORD od wielu lat jest mocno ugruntowana w historii obrazowania, a jej związek z rynkiem obrazowania fotograficznego, badania i rozwój, techniczny know-how i możliwości produkcyjne sprawiają, że do dzisiaj jest kojarzona z najbardziej zaawansowaną technologią.

By uzyskać więcej informacji na temat marki ILFORD, odwiedź www.ilford.pl.

Znajdź ILFORD na Facebooku pod adresem: www.facebook.com/ILFORD.Polska

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl

Dorota Wódka-Kot                                              

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »