Gospodarka » Żywność

Fotografuj z Podlaskim i wygrywaj nagrody!

Fotografuj z Podlaskim i wygrywaj nagrody!
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszył wakacyjny konkurs fotograficzny DROSED pod hasłem „Podlaski. Na śniadanie!”.Na autorów najciekawszych zdjęć z Pasztetem Podlaskim w roli głównej czekają atrakcyjne nagrody.
Ruszył wakacyjny konkurs fotograficzny DROSED pod hasłem „Podlaski. Na śniadanie!".Na autorów najciekawszych zdjęć z Pasztetem Podlaskim w roli głównej czekają atrakcyjne nagrody.

Podlaski to od lat ulubiony pasztet Polaków. Świetnie nadaje się na rodzinne śniadanie, sprawdzi się także podczas wakacyjnych wyjazdów w góry czy nad morze. Dla wszystkich fanów Pasztetu Podlaskiego firma DROSED przygotowała letni konkurs fotograficzny organizowany w ramach akcji „Lubię laski. Podlaski" na Facebooku.

Aby wygrać jedną z 10 nagród, wystarczy przesłać na adres fotopodlaski@drosed.com.pl autorskie zdjęcie prezentujące śniadanie z pasztetem Podlaskim w roli głównej oraz informację o miejscowości, w której wykonano fotografię. Jury konkursu wybierze 10 najciekawszych zdjęć. Zwycięzca konkursu otrzyma Netbook Acer Aspire one 522. Osoby, które zajmą miejsca od 2 do 5 otrzymają iPody nano 6gen 8GB, natomiast osoby, które zajmą miejsca od 6 do 10 otrzymają głośniki do MP3 2.1 Scott ADX40 W.

Konkurs trwa od 18 lipca do 31 sierpnia. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie aktywnego konta na serwisie internetowym www.facebook.pl. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronach www.drosed.com.pl oraz na stronie akcji „Lubię laski. Podlaski" na facebooku:
http://www.facebook.com/pages/Lubi%C4%99laskiPodlaski/188213091234175.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »