Firma » Biznes

Francuska marka w Bonarce. Sklep Salomon już otwarty

Francuska marka w Bonarce. Sklep Salomon już otwarty
Zobacz więcej zdjęć »
9 maja w Bonarce nastąpiło otwarcie pierwszego w Polsce sklepu (Brand Store) Salomon. Jego wnętrze łączy w sobie funkcjonalność z wyjątkową estetyką. Zastosowane w salonie rozwiązania zapewnią klientom bezpieczeństwo i komfort podczas zakupów.

Sklep Salomon w Bonarce został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem marki. Jego design nawiązuje do sportowego charakteru marki i na pewno spodoba się wszystkim pasjonatom aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. W salonie o powierzchni 138 m2 zastosowano szereg funkcjonalnych rozwiązań, które spowodują, że zakupy będą szybkie, komfortowe i bezpieczne.

- Bardzo się cieszymy, że Salomon wzbogaci naszą ofertę dla entuzjastów sportu i ruchu - mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle. - Otwarcie tego sklepu pokazuje, że Bonarka jest dynamicznym i bardzo atrakcyjnym miejscem dla polskich i światowych marek. Spodziewamy się, że nasze portfolio wkrótce wzbogacą kolejne popularne brandy.

Salomon narodził się w samym sercu francuskich Alp w 1947 roku. Tworzy innowacyjne produkty, które pomagają cieszyć się górską wolnością i osiągać kolejne sportowe cele. Marka Salomon stawia na jakość, perfekcyjne wykonanie, rozwój produktów i technologii. W ofercie sklepu w Bonarce znajdą się m.in. buty biegowe, odzież sportowa, plecaki i inne akcesoria niezbędne do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Salon Salomon w centrum to jedyny Brand Store tej marki w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »