Dom » Wnętrza

Franke prezentuje kolekcję w stylu Vintage podczas targów Eurocucina 2012

Franke prezentuje kolekcję urządzeń kuchennych w stylu Vintage podczas trwających właśnie w Mediolanie największych w Europie targów – Eurocucina 2012.

Franke wychodzi naprzeciw oczekiwaniom coraz szerszej grupy klientów, którzy sentymentem darzą wzornictwo i stylistykę z lat 50-tych, ale jednocześnie oczekują najnowszych rozwiązań w kwestii technologii i funkcji. Tak udane połączenia kolorystyki i projektów retro z nowatorską i niezwykle zaawansowaną techniką to efekt synergii doświadczeń, które od zawsze były znakiem rozpoznawczym marki Franke.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Eurocucina to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz. Spośród setek tysięcy odwiedzających targi, duża część gości pochodzi spoza Włoch, co stanowi doskonałą okazję, aby pokazać ofertę międzynarodowej publiczności.

 

Zdjęcia kolekcji Vintage i inny urządzeń prezentowanych na stoisku Franke obejrzeć można na specjalnie przygotowanej stronie http://eurocucina-blog.franke.com/

 

*****

Od 100 lat marka Franke  jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Estoria.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »