Firma » Biznes

Franke z tytułem Gazeli Biznesu!

Franke z tytułem Gazeli Biznesu!
Zobacz więcej zdjęć »
Dynamiczny rozwój i generowanie odpowiednich obrotów to główne kryteria decydujące o przyznaniu tytułu Gazeli Biznesu. Firma Franke doskonale wpisała się w założenia i znalazła się wśród najlepszych XVI Edycji Rankingu Gazele Biznesu 2015.

Gazele Biznesu to ranking, którego zadaniem jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, doskonale dających sobie radę w aktualnych warunkach biznesowych.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

 

Gazele Biznesu przyznawane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. W Polsce ranking patronuje "Pulsu Biznesu". Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych. Cel jednak wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BiznesTuba.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »