Motoryzacja » Samochody

Freedom to Move - projekty mobilności Volvo

Freedom to Move - projekty mobilności Volvo
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach nowej misji firmy, Freedom to Move (Wolność poruszania się), Volvo Cars ma zamiar zaoferować szeroką paletę dodatkowych usług związanych z bezpieczną, osobistą i proekologiczną mobilnością – zamiast skupiać się wyłącznie na sprzedawaniu samochodów użytkownikom końcowym.


W połowie przyszłej dekady spodziewa się generować połowę sprzedaży rocznej z samochodów w pełni elektrycznych, przy czym spodziewa się, iż 1/3 samochodów będzie w pełni autonomiczna. Ma także zamiar oferować klientom połowę wszystkich samochodów w ramach subskrypcji.

Volvo Cars spodziewa się, że takie podejście zmieni jego powiązania z bazą klientów i pomoże nawiązać ponad 5 mln bezpośrednich związków z klientami do połowy przyszłej dekady. Zaoferuje to firmie także większy potencjał opracowywania dla klientów usług connected i innych powiązanych z samochodami.

Ambicje te będą instrumentami w dalszym ustanawianiu naszej struktury grupowej, która obejmuje Volvo Cars i powiązane działania, jak usługi subskrypcyjne Care by Volvo, nowa firma mobility M, elektryczna dywizja Polestar, jak też poważne udziały w chińskiej marce samochodowej LYNK&CO oraz przedsiębiorstwie tworzącym oprogramowanie autonomiczne Zenuity.

Koszty synergii i wspólnych opracowań z tymi oraz innymi powiązanymi przedsiębiorstwami jeszcze bardziej rozwiną możliwości finansowe firmy i pozwolą uzyskać dochodowość na poziomie premium.

–Branża się zmienia – a także oczekiwania klientów. Potrzebujemy i chcemy odpowiedzi na te żądania – powiedział Håkan Samuelsson, prezes Volvo. – Oczywiście, w nadchodzących latach musimy przekuć nasze ambicje w konkretną rzeczywistość. Nasza transformacja się nie skończyła i w historii Volvo będzie jeszcze wiele się działo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »