Gospodarka » Żywność

FreeYu – nowa marka debiutuje na rynku

FreeYu – nowa marka debiutuje na rynku
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa Otmuchów wprowadza nową markę FreeYu w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie produktami z kategorii przekąsek.

Pod marką FreeYu można już kupić batony proteinowe, owocowo-zbożowe i owocowo-warzywne. Oferta została uzupełniona o nowe batony 100kcal, które w swoim składzie mają tylko pięć w 100% naturalnych składników. Batony wchodzące w skład tej serii – Energy Boost, Just Relax oraz Super Power – są także odpowiednie dla wegan i osób nietolerujących pszenicę. Wkrótce portfolio FreeYu zostanie również poszerzone o produkty śniadaniowe – pełnoziarniste Qubs-y, owocowe poduszki oraz granolę. 

Hasło i główne przesłanie marki FreeYu „Głodni Wolności” to pochwała życia według własnych zasad, robienia tego, co się kocha bez żadnych ograniczeń, a przede wszystkim nie przywiązywania się do powszechnie panujących schematów. Marka ma na celu pokazanie, jak można robić to, co się lubi, a przy okazji żyć zdrowo i w zgodzie z samym sobą.

Wolność dla marki FreeYu, rozumiana jest na dwóch płaszczyznach. Pierwsza z nich to po prostu wolność od myślenia o tym, co zjeść, bo zawsze można sięgnąć po pożywną i wyprodukowaną z dobrych składników przekąskę. Drugi obszar natomiast to nieograniczona wolność życiowa – spełnianie marzeń, akceptacja siebie i realizowanie pasji – która jest kluczem do zadowolenia z życia – mówi Joanna Jurkowska, kierownik marketingu, Grupa Otmuchów.

Marka FreeYu skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie swój własny, niepowtarzalny styl i charakter.

Więcej informacji na www.freeyu.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Coollective

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »