Technologie » Fotografia

Fujifilm wprowadza nową aplikację dla “instax mini Link”

Fujifilm wprowadza nową aplikację dla “instax mini Link”
Zobacz więcej zdjęć »
- Współpraca między Nintendo Switch i “instax mini Link” - Możliwość drukowania zrzutów z ekranu z wielu gier, takich jak Animal Crossing: New Horizons, Super Mario i New Pokémon Snap.

TOKIO, 22 kwietnia 2021 r. – FUJIFILM CORPORATION (prezes: Kenji Sukeno) ma przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy między popularną przenośną konsolą do gier Nintendo Switch i drukarką do smartfonów, „instax mini Link” (dalej zwaną „Link”). Współpraca ta zapewni użytkownikom zupełnie nowe doznania, umożliwiając im m.in. drukowanie zrzutów z ekranu ze świata gier.

Nowa dedykowana aplikacja na smartfony*1 dla Link pozwala na wydruk obrazów z gier dostępnych na przenośnej konsoli Nintendo Switch.

Jest całe mnóstwo wyjątkowych scen z gier, które zasługują na zachowanie w pamięci. Wymienić tu można pamiętne sceny w Animal Crossing: New Horizons, wspomnienia momentu, w którym ukończyliśmy kolejny poziom w Super Mario, czy też najlepsze zdjęcia postaci i spotkań z rzadkimi Pokémonami w grze New Pokémon Snap *2

Obrazy i klipy wideo zapisane w konsoli Nintendo Switch gracz będzie mógł teraz wydrukować na drukarce Link za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfony, a następnie umieścić te odbitki w albumie tworząc swoją własną kolekcję zdjęć. Można również ozdobić nimi ściany swego pokoju – w ten sposób świat gry oraz postaci w niej występujące znajdą się naprawdę w zasięgu ręki, zaś emocje i wrażenia związane z rozgrywką będą jeszcze większe.


Dedykowana aplikacja na smartfony będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników, również tych, którzy korzystają z dostępnych obecnie wersji kolorystycznych Link. 

Ponadto, dla uczczenia tej współpracy, linia Link zostanie wzbogacona o nowy wariant kolorystyczny, “Ash White (Red&Blue)”*3. Wzornictwo nowej wersji bazuje na dostępnym w aktualnej ofercie popularnym wariancie Ash White, jako kolorze podstawowym, z nawiązaniami do klimatu Nintendo Switch w postaci czerwonej szczeliny wysuwu filmu i niebieskiego paska wokół przycisku zasilania na froncie obudowy.


Nowa wersja kolorystyczna “Ash White (Red&Blue)” pojawi się w sprzedaży jako oddzielne urządzenie, a także w postaci okolicznościowego zestawu, który oprócz drukarki Link zawierać będzie silikonowe etui w kształcie popularnego Pokémona Pikachu. Zestaw ten został przygotowany specjalnie z okazji premiery gry New Pokémon Snap w dniu 30 kwietnia 2021 r. Dostępna będzie tylko ograniczona liczba specjalnych zestawów okolicznościowych.

Wartości i emocje charakterystyczne dla systemu instax, który oferuje teraz możliwość zachowania w widzialnej formie wrażeń z rozgrywki na konsoli Nintendo Switch są szeroko komunikowane, przede wszystkim w Internecie, mediach społecznościowych i na materiałach promocyjnych w punktach sprzedaży za pomocą hasła „instax your hero” („wydrukuj swego bohatera z instax”).

--- 

*1: Bezpłatna aplikacja na smartfony z systemem Android i IPhone’y. Można ją pobrać z serwisu Google Play (smartfony z systemem Android) oraz z serwisu App Store (smartfony iPhone).

Android i Google Play to znaki towarowe lub zarejestrowane znaki towarowe Google Inc. iPhone i App Store to znaki towarowe Apple Inc. Znak towarowy iPhone używany jest w Japonii na podstawie licencji udzielonej przez iphone Co., Ltd

W niektórych państwach i regionach pobranie dedykowanej aplikacji “instax mini Link for Nintendo Switch” na smartfony nie jest możliwe.

*2: ©2021 Pokémon. ©1995-2021 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc.
©1999 Nintendo/HAL Laboratory, Inc.
Wyprodukowana przez BANDAI NAMCO Studios Inc.

*3: Dedykowana aplikacja na smartfony “instax mini Link for Nintendo Switch” może być używana nie tylko z nową wersją kolorystyczną drukarki Link lecz również z obecnie dostępnymi wersjami kolorystycznymi “Ash White”, “Dusky Pink” i “Dark Denim”. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fujifilm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »