Technologie » Komputery

Fujitsu: skalowalność na miarę chmury i tryb agile dla lokalnych kopii zapasowych

- Fujitsu udostępnia nowy produkt: Reference Architecture dla Commvault HyperScaleTM Software. To rozwiązanie chroniące dane, oparte na testowanych wcześniej konfiguracjach i zbudowane z użyciem serwerów Fujitsu PRIMERGY

Fujitsu, w ramach Reference Architecture dla oprogramowania Commvault HyperScaleTM, oferuje klientom udogodnienia chmurowego repozytorium: serwis, zwinność, wytrzymałość i skalowalność. Rozwiązanie, na które składa się oprogramowanie Commvault HyperScaleTM i system serwerów Fujitsu PRIMERGY, zostało oparte na przetestowanych konfiguracjach.

 

Nowa architektura wzorcowa to trzecie rozwiązanie ochrony danych2, stworzone przez Fujitsu we współpracy z Commvault. Produkt upraszcza transfer do prywatnego repozytorium chmurowego. Możliwość przenoszenia danych umożliwi użytkownikom prostą integrację pomiędzy publiczną chmurą i środowiskami lokalnymi. Rozwiązanie pozwoli pracować w trybie agile i będzie jednocześnie konkurencyjne kosztowo. Zaoferuje także lokalną ochronę i odzyskiwanie danych, dzięki czemu organizacje zbudują ujednoliconą platformę do zarządzania i ochrony danych w elastycznej infrastrukturze.

 

- Ochrona danych przed ich utratą stała się w cyfrowym świecie priorytetem. Zauważyliśmy jednak, że tradycyjne rozwiązania dla kopii zapasowych mogły spowolnić transformację współczesnych przedsiębiorstw – ze względu na ograniczoną elastyczność i wybór sprzętu. Mamy zamiar to zmienić i zastąpić istniejące systemy nowymi, bazującymi na serwerach oprogramowaniami. Nowa architektura zwiększa elastyczność, poprzez konsolidację i wyeliminowanie silosów danych. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą całościowo spojrzeć na posiadane przez nie zasoby danych – komentuje Olivier Delachapelle, Head of Category Management Data Center, Fujitsu EMEIA.

 

Fujitsu Reference Architecture dla Commvault HyperScaleTM Software zaprojektowano z myślą o organizacjach, których wymagania wychodzą poza standardowo oferowane na rynku pojemności i wydajności. W trakcie prac nad nowym rozwiązaniem Fujitsu wykorzystało sprawdzone konfiguracje, stanowiące infrastrukturę dla oprogramowania Commvault Hyperscale Software. Uproszczone procedury pozwalają skrócić czas integracji, a także zmiejszają ryzyko wynikające ze stosowania multiple point solutions. Są również skalowalne i oferują łatwy do przewidzenia model ekonomiczny i wydajnościowy. Klienci zyskują w pełni przetestowane, łatwe do przystosowania rozwiązanie ochrony danych, które zabezpiecza i archiwizuje je w fizycznych, wirtualnych i chmurowych centrach danych.

- Jest nam niezmiernie miło współpracować z Fujitsu w ramach tego projektu. Klienci potrzebują dziś zwinności i wydajności chmury, również w w ramach lokalnych systemów. Dlatego oferta Commvault HyperScale jest tak atrakcyjna. Połączenie doświadczenia Fujitsu z portfolio Commvault daje klientom sprawdzone rozwiązania, które pozwolą chronić dane jeszcze lepiej i w ramach lokalnych infrasrutur – mówi Jonathan Howard, Director, Technical Alliances, Commvault.

Nowa architektura wzorcowa jest elementem szerszej oferty Fujitsu w zakresie ochrony danych: ETERNUS CS200c czy Commvault HyperScaleTM Appliance.

Cena i dostępność

Fujitsu Reference Architecture dla Commvault HyperScaleTM Software będzie dostępny w regionie EMEIA od marca 2018 u partnerów dystrybucyjnych Fujitsu. Cena zależy od konfiguracji systemu i może się różnić w zależności od kraju.

 

Dodatkowe informacje

1  Technologia Commvault HyperScaleTM zapewnia skalowalną architecture w ramach Commvault Data Platform, integruje się z macierzami pamięci masowej, hipervisorami, aplikacjami i całą gamą rozwiązań chmurowych, wspierając najbardziej zróżnicowane i dynamiczne środowiska. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.commvault.com/hyperscale

2 Dwa pozostałe to ETERNUS CS200c Powered by Commvault I Commvault HyperScaleTM Appliance.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »