Technologie » Komputery

Fujitsu World Tour już w kwietniu w Warszawie

Coroczna konferencja poświęcona innowacjom technologicznym odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie. Stolica polski jest pierwszym z 20 miast na świecie, w których eksperci opowiedzą o tym, w jaki sposób technologie Fujitsu wpływają na biznes.

Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Human Centric Innovation: Co-creation for Success”. Podczas spotkania prelegenci Fujitsu opowiedzą, w jaki sposób współpraca biznesu z technologiami wpływa na budowanie wartości i konkurencyjności rynkowej organizacji. Przybliżą również, jak na najnowszych technologiach mogą zyskać społeczeństwa i przedsiębiorstwa. Eksperci pokażą przykłady sukcesu klientów firmy, którzy zdecydowali się sprostać wyzwaniom biznesowym stwarzanym przez cyfrową transformację.

 

Wśród gości tegorocznej konferencji znaleźli się m.in. Michael Keegan, Head of Product Business EMEIA w Fujitsu, który opowie o trendach IT i współtworzeniu rozwiązań dopasowanych do klientów, Dr Joseph Reger, CTO Fujitsu w regionie EMEIA, specjalizujący się w międzynarodowych wdrożeniach IT dla biznesu, a także Manabu Yamamoto, którego pasją są technologie smart wykorzystywane w miastach, m.in. w zarządzaniu transportem.

 

W ramach spotkania Fujitsu World Tour 2018 odbędą się sesje m.in. na temat:

 

        najnowszych trendów w ochronie danych,

        workplace as a service z punktu widzenia IT,

pod linkiem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »