Technologie » AGD - RTV

Funai – droga ku doskonałości

Funai – droga ku doskonałości
Zobacz więcej zdjęć »
Model LH8-M40BB to połączenie nowoczesnej technologii i tradycyjnych zasad Funai dotyczących klasycznego i eleganckiego wyglądu, dbałości o najwyższą jakość materiałów, funkcjonalności i łatwości obsługi.

Kendo wywodzi się w prostej linii z "kenjutsu", sztuki władania mieczem przez samurajów, którzy już w XVIII wieku zaczęli tworzyć reguły walki. Umożliwiły one wojownikom doskonalenie swoich umiejętności, a także sportową, bezpieczną rywalizację. Nazwa pochodzi ze złożenia dwóch wyrazów "Ken" (miecz) i "do" (droga) - czyli "droga miecza". Japońskie słowo "do" oznacza nie tylko "drogę" ale też "sposób życia".

Kendo to styl walki opierający się na regułach bushido, który wymaga od wojowników całkowitego poświęcenia oraz bezustannego samodoskonalenia się. Już samo opanowanie sztuki posługiwania się mieczem kendo, o nazwie shinai, oznacza opanowanie niezwykłej sprawności i precyzji.

Sposób działania firmy Funai opiera się na tych samych założeniach co ta japońska sztuka walki. Nie pozwalają one na lekceważenie najmniejszych niedociągnięć. Ten japoński producent uważnie śledzi rynek i szybko reaguje na sygnały, które prowadzą do jego rozwoju i doskonalenia produktów.
I tak, obserwując potrzeby rynku Funai wprowadza nowy model telewizora LCD, który ma na celu sprostać wymaganiom obecnych użytkowników. Model LH8-M40BB to połączenie nowoczesnej technologii i tradycyjnych zasad Funai dotyczących klasycznego i eleganckiego wyglądu, dbałości o najwyższą jakość materiałów, funkcjonalności i łatwości obsługi.

Ten nowy 40-calowy telewizor jest wyposażony we wszystkie istotne elementy - 3 wejścia HDMI, wejścia PC, CI, Scart, S-Video oraz komponentowe. Wyposażono go w pamięć aż 999 kanałów, blokadę rodzicielską oraz 10-watowe głośniki. Charakteryzuje się wysokim poziomem kontrastu statycznego wynoszącym 2500:1, rozdzielczością obrazu 1920 x 1080 (matryca Full HD) oraz wbudowanym tunerem cyfrowym DVB-T/MPEG-4 umożliwiającym odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. Jak wszystkie telewizory LCD Funai jest objęty pięcioletnią bezpłatną gwarancją oraz dwuletnim programem "Zero martwych pikseli". Sugerowana cena wynosi 2299 zł. Więcej o warunkach gwarancyjnych oraz o nowych produktach można uzyskać na stronie producenta www.funai.pl oraz pod numerem infolinii 0801 338 624.

Specyfikacja nowego telewizora LH8-M40BB:

 • Wielkość i format ekranu: 101,6 cm, 16:9
 • Tuner: cyfrowy DVB-T/MPEG-4
 • Rozdzielczość: WXGA (1920x1080)
 • Jasność: 400 cd / m2
 • Kontrast statyczny: 2500:1
 • Kąt oglądania w pionie/poziomie : 178/178
 • Wejścia/wyjścia: 3xHDMI, komponentowe, Scart, S-Video, PC, CI, audio, wideo, słuchawkowe
 • Moc głośników: 10W+10W
 • Waga: 19,5 kg
 • Wymiary (mm): 994 x 260 x 691,7
 • Sugerowana cena: 2299zł brutto

Tylko teraz wszyscy zainteresowani zakupem telewizora 40" mogą kupić model Funai LH8-M40BB z rabatem 400 złotych! Akcja trwa do końca kwietnia. Z tej atrakcyjnej promocji można skorzystać dokonując zakupu w sklepie internetowym www.funai.pl. Zarejestrowani użytkownicy sklepu - rabat otrzymują automatycznie, nowi - nabywają prawo do rabatu 400 zł po dokonaniu rejestracji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FunaiPR

Komentarze (3)

 • avatar
  bodek69 2010-06-29 21:03:20

  polecam ten telewizor, sam się skusiłem na tę japońską jakość i nie żałuję! Kontrast jest wyższy niż podają w artykule - ta 40-tka ma 4500:1 kontrastu.

 • mientha
  mientha 2010-05-07 11:28:42

  Ładny sprzęcik myślę, że pasowałby do mej sypialni. ;)

 • avatar
  Arleta 2010-04-27 19:45:37

  Konsekwencja Funaia jest godna podziwu, łącząc japońskie tradycje z nowoczesną technologią wprowadza na rynek kolejny produkt. Nowa 40-tka z tunerem MPEG 4, wysokim kontrastem i dużą ilością niezbędnych złączy to znakomita odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników. Nie wygórowana cena i wyjątkowe warunki gwarancyjne to też znakomita kontynuacja polityki firmy. Oby tak dalej


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »