Gospodarka » Żywność

Fundacja UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej i Frisco.pl wspólnie pomogą kobietom na święta!

Fundacja UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej i Frisco.pl wspólnie  pomogą kobietom na święta!
Zobacz więcej zdjęć »
Frisco.pl po raz kolejny zaprasza klientów do wzięcia udziału w akcji dobroczynnej „Kupując pomagasz”. Mechanizm jest bardzo prosty – wystarczy do 24 grudnia kupić jeden z produktów oznaczonych symbolem „Kupując pomagasz”, a drugi taki sam zostanie przekazany potrzebującym.

Akcja organizowana jest we współpracy z Fundacją UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, a tym razem wsparcie trafi do podopiecznych Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Artykuły pierwszej potrzeby otrzymają matki z dziećmi znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej oraz z rodzin dotkniętych przemocą domową. Do świątecznego koszyka trafią między innymi środki czystości, napoje, artykuły higieniczne oraz żywność dla dzieci. Placówkę, do której zostaną wysłane produkty, wybrała Fundacja UNAWEZA, która wspiera Frisco.pl w akcji „Kupując pomagasz". Pełną listę marek i artykułów objętych akcją oraz jej regulamin można znaleźć na stronie frisco.pl.

- Okres świąt to czas dzielenia się z innymi. Już po raz trzeci nasi klienci i pracownicy udowadniają, że mają wielkie serca. To dzięki ich zaangażowaniu, a także wsparciu producentów, z roku na rok akcja przybiera na sile. W zeszłorocznej, bożonarodzeniowej edycji „Kupując Pomagasz" zebraliśmy ponad 8 tysięcy produktów, które trafiły do najbardziej potrzebujących. Wierzę, że w tym roku uda nam się osiągnąć jeszcze więcej! - mówi Jacek Palec, Prezes Frisco.pl.

W Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi schronienie znajduje kilkadziesiąt kobiet z dziećmi. Placówka, poza zapewnieniem opieki, wspiera też swoje podopieczne w powrocie do samodzielnego życia. Dodatkowe informacje na temat działalności Domu dostępne są pod adresem csr.org.pl.

Współpraca Frisco i Fundacji UNAWEZA

Dewizą Fundacji UNAWEZA jest hasło „Dajemy Kobietom Skrzydła". Organizacja, powołana do życia przez Martynę Wojciechowską, działa na rzecz wyrównania szans ekonomicznych, społecznych i prawnych kobiet na różnych krańcach świata. Teraz chce skupić się także na działaniach w Polsce. Stąd szeroka współpraca z Frisco.pl, nie tylko w ramach akcji „Kupując Pomagasz".

- Fundacja UNAWEZA powstała z potrzeby niesienia pomocy kobietom i dzieciom. Tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Ogromny wpływ na tę decyzję mieli Widzowie programu „Kobieta na krańcu świata", którzy po emisji każdego odcinka pytali „Jak mogę pomóc?". Wtedy zrodził się pomysł na stworzenie organizacji charytatywnej. UNAWEZA w języki suahili, czyli w ojczyźnie mojej adoptowanej córki Kabuli znaczy po prostu „możesz". Teraz, wspólnym działaniami chcemy udowodnić, że razem możemy więcej - wyjaśnia Martyna Wojciechowska, założycielka i prezes Fundacji UNAWEZA.

Jedną z kolejnych inicjatyw podjętych razem z Frisco.pl będzie wprowadzenie do sprzedaży serii KAWA Z KRAŃCA ŚWIATA sygnowanej imieniem Martyny i logo Fundacji. Część dochodu z jej sprzedaży zasili konto Fundacji i zostanie przekazana na pomoc Podopiecznym, m.in. na budowę domu dla dzieci z albinizmem w Tanzanii.

Informacje o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach pojawią się wkrótce. Szczegóły na temat działań Fundacji UNAWEZA można znaleźć na stronie: unaweza.org/misja.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »