Dom » Wnętrza

Funkcjonalne szafli lustrzane Antado

Funkcjonalne szafli lustrzane Antado
Zobacz więcej zdjęć »
Jak połączyć komfort korzystania z lustra z wygodą przechowywania niezbędnych w łazience drobiazgów? Dobrą odpowiedzią na to pytanie zdaje się być szafka lustrzana, która oprócz funkcji lustra pełni też rolę mebla.
Szafka nadumywalkowa z lustrzanym frontem to doskonała propozycja meblowa do małej łazienki. To również świetne rozwiązanie dla tych osób, które lubią mieć w łazience porządek, a przy tym wszystkie drobiazgi na wyciągnięcie ręki. Za drzwiami szafki lustrzanej można ukryć sporo potrzebnych na co dzień rzeczy, choćby kubek do mycia zębów, szczoteczki, perfumy oraz kosmetyki do demakijażu. Pewnym ograniczeniem jest kilkunastocentymetrowa głębokość szafek, która nie pozwala na zbyt dużą swobodę przechowywania przedmiotów o gabarytach większych niż szampon do włosów. Ponadto w szafce lustrzanej powinny znajdować się rzeczy w opakowaniach, które można postawić (słoiki, butelki). Te drobne niedogodności rekompensuje wysoka użyteczność, dzięki której szafki lustrzane są jednym z częściej wybieranych mebli z oferty firmy Antado. Producent wprowadził właśnie do oferty nowe modele szafek lustrzanych. Są to:
- szafka jednodrzwiowa o szerokości 50 cm (wersja prawa lub lewa),
- szafka dwudrzwiowa o szerokości 60 cm (30 cm + 30 cm),
- szafka dwudrzwiowa o szerokości 70 cm (asymetryczna: 40 cm + 30 m),
- szafka dwudrzwiowa o szerokości 80 cm (40 cm + 40 cm),
- szafka trzydrzwiowa o szerokości 90 cm (30cm + 30 cm + 30 cm),
- szafka trzydrzwiowa o szerokości 100 cm (30cm + 40 cm + 30 cm),
- szafka trzydrzwiowa o szerokości 110 cm (40cm + 30 cm + 40 cm),
- szafka trzydrzwiowa o szerokości 120 cm (40cm + 40 cm + 40 cm),
- szafka trzydrzwiowa o szerokości 120 cm (50cm + 30 cm + 50 cm),
- szafka trzydrzwiowa o szerokości 140 cm (50cm + 40 cm + 50 cm).
Wszystkie nowe szafki Antado mają wysokość 70 cm i głębokość całkowitą na poziomie 15 cm. Każda szafka wyposażona jest w półki z bezpiecznego szkła hartowanego; dzięki podwójnym rzędom otworów można je dogodnie rozmieścić wewnątrz mebla. Lustrzane fronty naklejone są na płytę meblową - jest to trwałe i bezpieczne rozwiązanie.
Uwagę warto zwrócić też na sposób otwierania nowych szafek. Modele jedno- i dwudrzwiowe otwierają się tradycyjnie, natomiast w wersji trzydrzwiowej skrajne drzwi otwierają się do środka. Dzięki takiej konfiguracji, stojąc pośrodku mebla można zobaczyć nie tylko przód ale również tył głowy. Jest to wygodne rozwiązanie na przykład podczas samodzielnego układania włosów.
Nowe szafki, utrzymane w klasycznej stylistyce, prezentują uniwersalny design, który pozwala komponować je z każdym typem mebli z oferty producenta. W ofercie Antado dostępne jest również nowoczesne oświetlenie przeznaczone do szafek lustrzanych, mocowane w prosty sposób do górnego wieńca mebla.

Więcej informacji na temat mebli łazienkowych Antado można znaleźć na stronie internetowej: www.antado.com.pl oraz na www.facebook.com/mebleantadoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »