Rozrywka i wypoczynek » Sport

Fuzja ze Strefą Kibica na Euro 2024

Fuzja ze Strefą Kibica na Euro 2024
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. To wielkie święto piłki nożnej śledzić będą miliony kibiców wspierających swoje reprezentacje.

Do wspólnego oglądania rozgrywek zaprasza także Fuzja, która oficjalnie otwiera Strefę Kibica w niezwykle klimatycznej przestrzeni – industrialnej Kotłowni Karola Scheiblera z zabytkowym piecem w tle.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wielkie emocje i wspólne kibicowanie Biało – Czerwonym! Pierwszy mecz Reprezentacji Polski odbędzie się w niedzielne popołudnie 16 czerwca o godzinie 15:00. Nasza drużyna zmierzy się wtedy z Holandią, a mecz będzie transmitowany prosto ze stadionu piłkarskiego w Hamburgu – Volksparkstadion. Z pozostałymi grupowymi rywalami Polacy zagrają 21 czerwca (piątek) o godzinie 18:00 oraz 25 czerwca (wtorek) także o godzinie 18:00. Na Olympiastadion w Berlinie nasza drużyna zmierzy się z Austrią, natomiast w Dortmundzie na Signal Iduna Park zagramy z Francją. Walkę Polaków o wyjście z grupy śledzić będzie można na żywo na wielkim ekranie, który od 16 czerwca pojawi się w niezwykłym wnętrzu zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w Fuzji, a ściślej w historycznej Kotłowni. Na kibiców czekać będą tutaj leżaki oraz krzesła ze stolikami, a także food trucki.

 

Sportowe emocje w Fuzji nie opuszczą nas aż do samego końca. W Strefie Kibica w Fuzji wspólnie oglądać będziemy na żywo również półfinały oraz finał Euro 2024. Już teraz zapraszamy 9 lipca (wtorek) o godzinie 21:00, 10 lipca (środa) o godzinie 21:00 oraz w niedzielny wieczór 14 lipca także o 21:00.

 

Do Elektrowni Karola Scheiblera, gdzie funkcjonować będzie Strefa Kibica, dotrzemy od ulicy Milionowej 6a oraz od ulicy Tymienieckiego m.in. poprzez przejście łączące kompleks z Fabryką Sztuki.  

 

Harmonogram emisji meczów Euro 2024 w Strefie Kibica w Fuzji:

16 czerwca Polska – Holandia, niedziela 15:00

21 czerwca Polska – Austria, piątek, 18:00

25 czerwca Polska – Francja, wtorek, 18:00

9 lipca, wtorek, 21:00, półfinał

10 lipca, środa, 21:00 półfinał

14 lipca, niedziela, 21:00 finał Euro 2024

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »