Technologie » Internet

G Data dla firm

G Data dla firm
Zobacz więcej zdjęć »
Firma G Data Software, producent programów antywirusowych chroniących zarówno przed znanymi, jak i nierozpoznanymi jeszcze zagrożeniami, wprowadza nowe wersje programów do ochrony firmowych sieci. Zmiany obejmują produkty z kategorii G Data Business i G Data Enterprise.

Do innowacji dostępnych w programach oznaczonych symbolem 10.5 m.in. należy opcja Full Remote Firewall w pełni umożliwiająca zdalne zarządzanie modułem firewall. Funkcja została wprowadzona z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony stacji klienckich oraz zagwarantowaniu najwyższego komfortu obsługi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Programy G Data Software dzięki wielozadaniowości modułów AntiVirusa, AntiSpyware, AntiSpamu, Firewalla zabezpieczają firmowe komputery przez wszystkimi zagrożeniami, których źródłem jest Internet oraz hakerzy. Nowa, udostępniona właśnie wersja umożliwia centralne zarządzanie wszystkimi opcjami dostępnymi w biznesowych wersjach programów G Data, również zdalnej instalacji i administracji Klientami przez przeglądarki www.

Nowy moduł Full Remote Firewall rozbudowuje możliwości obsługi o:
•zdalną instalację i administrację modułu firewall
•zarządzanie zestawami reguł dostarczonymi do zdalnych klientów
•zezwolenie sterowania regułami firewalla dla użytkowników poza siecią firmową (tryb pracy Offsite)
•praca firewalla w trybie Autopilot

Warte uwagi są również ostatnie wyniki oprogramowania firmy G Data w niezależnych testach skuteczności ochrony. Programy tej firmy charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością, co doceniane jest przede wszystkim przez administratorów firmowych sieci.
G Data ogłosiła również, że kontynuuje swoją dotychczasową politykę dotyczącą darmowej aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji za darmo. To znaczy, że wszyscy klienci posiadający starszą wersję programu będą mogli zaktualizować oprogramowanie do nowszej wersji za darmo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

G Data Software
http://www.gdata.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »