Moda » Odzież

G-Shock po raz kolejny z RUSHem

G-Shock po raz kolejny z RUSHem
Zobacz więcej zdjęć »
Koszulka z zegarkiem, o której ostatecznym wyglądzie decydujesz sam? Taką kolaborację mogły stworzyć tylko dwie marki mocno związane ze streetwearem. G-Shock i RUSH prezentują swój nowy projekt.

Marka G-Shock w streetwearze zakorzeniła się już na dobre. Sportowy charakter, kolorystyka, wytrzymałość i wizerunek idealnie odpowiadają klimatowi mody i sztuki ulicznej. Jednocześnie marka związana jest mocno ze sportem i aktywnością, a to cechy idealnie odzwierciedlające także markę RUSH. Obie współpracują ze sobą już od kilku lat.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ich pierwszym projektem była koszulka kolaboracyjna. Powstał również specjalny model zegarka GA-110RU-1AER, który w limitowanej ilości 100 sztuk zniknął ze sklepów w ciągu kilku dni. Teraz powstała kolejna koszulka, o której ostatecznym wyglądzie decyduje jej właściciel. Jak to możliwe?

Do koszulki dołączone są naprasowanki w kształcie zegarków. Wybierasz jeden lub kilka z 6 dostępnych modeli zegarków i naprasowujesz je żelazkiem na rękę widniejącą na koszulce. Miejsce, ilość i modele zegarków zależą od właściciela. Dzięki temu możesz stworzyć kombinację najlepiej pasującą do Ciebie. Koszulki można zdobyć tylko poprzez udział w konkursach. Wszelkie informacje znajdziesz na http://www.facebook.com/G.SHOCK.polska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kowalka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »