Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Gabinet medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej
Zobacz więcej zdjęć »
Podobno mężczyzna ma tyle lat, na ile wygląda, a kobieta – tyle, ile zdecyduje, że ma.
Współczesny świat zdecydowanie promuje młodość, watro więc postarać się, aby zachować ją jak najdłużej. Na to, w jaki sposób starzeje się nasz organizm, możemy do pewnego stopnia wpływać poprzez zdrowe odżywianie się, regularny ruch na świeżym powietrzu oraz, jak ostatnio odkryli naukowcy, satysfakcjonujący seks.

Wszystkie te czynniki sprawią, że nasz organizm będzie w świetnej formie, co jednak niekoniecznie odbije się na twarzy. Typ i kondycja naszej skóry uwarunkowana jest bowiem wieloma czynnikami, na które nie mamy wpływu, jak np. odziedziczonymi po przodkach genami. Z tego powodu coraz więcej osób, pragnąc zachować młodzieńczy wygląd, decyduje się na zabieg usuwania zmarszczek.

Źródło problemu - potrzeby skóry

Tym, czego potrzeba naszej skórze, nie jest jednorazowa wizyta, modny krem, ani nawet przyjemny masaż. Tak naprawdę proces starzenia się skóry przebiega stopniowo, przez cale dziesięciolecia; przez cały ten czas wystawiamy nasza skórę na zmienne warunki atmosferyczna, jeździmy na nartach w czasie mrozu, opalamy się latem, przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach i spożywamy zbyt mało wody. Jeśli na to wszystko nałożymy naszą mimikę, powtarzane latami grymasy - a ponoć skóra człowieka w czasie jednego dnia marszczy się... 15 tysięcy razy, nie mamy już wątpliwości, że aby zachować młodzieńczy wygląd, powinniśmy działać.

Z czasem skóra zmienia swoją strukturę, ponieważ zmniejsza się produkcja kwasu hialuronowego oraz osłabiają się włókna kolagenowe, stanowiące pewnego rodzaju „konstrukcję nośną". Wszystko to sprawia, że skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki, a nasz młody duch zostaje zamaskowany pod... no właśnie, pod maską dojrzałej osoby.

Adres: www.medestetis.pl - gabinet medycyny estetycznej

Skoro już mamy pewność, że trzeba przeciwdziałać procesowi starzenia, skupmy się na tym, w jaki sposób zrobić to skutecznie. Jeżeli chcemy, aby coś zostało zrobione dobrze, najlepiej jest zaufać profesjonalistom. Zabiegi „odmładzające" wykonywane przez osoby po kursie kosmetycznym pozwolą nam oczywiście poczuć się lepiej, ale nie usuną źródła problemu, jakim jest zmiana struktury skóry, spowodowana jej starzeniem się.

Dlatego, jeżeli chodzi nam o naprawdę skuteczne usuwanie zmarszczek, miejscem, do którego powinniśmy się udać nie jest umieszczony obok fryzjera salonik kosmetyczny, ale profesjonalny gabinet medycyny estetycznej. Zatrudnieni tam specjaliści nie tylko zdiagnozują źródło naszego problemu, ale również w skuteczny sposób pomogą nam opracować najlepszy w naszym przypadku plan działania. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, rzetelnej wiedzy oraz najwyższej jakości sprzęcie sprawią, że nasza skóra powróci do formy, a my znów poczujemy się świetnie i pokażemy światu, ile tak naprawdę mamy lat.

Autor: www.MedEstetis.pl - oddział KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gebuko

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »