Moda » Odzież

Gala „Avenida 360°” w Avenidzie Poznań

Gala „Avenida 360°” w Avenidzie Poznań
Zobacz więcej zdjęć »
Patricia Kazadi, Honorata Skarbek czy Jessica Mercedes – to właśnie te piękne i stylowe kobiety będzie można spotkać w najbliższą sobotę (11 marca) o godz. 18.00 w Avenidzie Poznań.

Patricia Kazadi, Honorata Skarbek czy Jessica Mercedes – to właśnie te piękne i stylowe kobiety będzie można spotkać w najbliższą sobotę (11 marca) o godz. 18.00 w Avenidzie Poznań. Podczas finałowej gali akcji „Avenida 360°” na wybiegu zaprezentują się niezwykli poznaniacy, którzy zawalczą m.in. o udział w kampanii reklamowej, statuetkę Avenidy i bony na zakupy.

Osobowość, pasje, zainteresowania to elementy, które pokazują, jacy jesteśmy naprawdę. Dlatego też chcąc ukazać wyjątkowość poznaniaków i pokazać ich pod każdym kątem, co dwa tygodnie w przestrzeniach Avenidy odbywa się akcja „Avenida 360o”. Co drugi czwartek w alejkach galerii, a także na placu przy rondzie Matyi, stylistka wraz z fotografem wybierają gości z ciekawą osobowością. Każda z osób, która została sfotografowana, pojawiła się w galerii zdjęć prezentowanej na oficjalnym Facebookowym profilu Avenidy. Zwieńczeniem rocznej akcji będzie gala finałowa „Avenida 360°”.

Sobotnią imprezę poprowadzi Patricia Kazadi - aktorka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna. Jednym z gości specjalnych będzie także Jessica Mercedes – czołowa polska blogerka modowa, odnosząca sukcesy na arenie międzynarodowej. Na scenie pojawi się także Honorata Skarbek - wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, która prowadzi jednego z pierwszych i najpopularniejszych blogów lifestylowych w Polsce.

W czasie wydarzenia organizatorzy przybliżą historię akcji „Avenida 360°”, z kolei Jessica Mercedes opowie o street fashion w Polsce oraz podzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi stylu modowego w innych krajach. Gościem specjalnym będzie Monika Gąsiorek-Mosiołek, która przedstawi ciekawostki dotyczące psychologii mody oraz wpływu osobowości na styl.

Głównym punktem gali będzie finał akcji „Avenida 360°”, podczas którego na scenie w nowych stylizacjach zaprezentują się osoby, które zostały wyróżnione przez organizatorów, ekspertów modowych, a także Facebookowiczów. Zawalczą oni o tytuł najciekawiej ubranej osoby 2016 roku. Jury w składzie: Norbert Fijałkowski – dyrektor Avenidy Poznań, blogerka Jessica Mercedes oraz Monika Gąsiorek-Mosiołek wybierze dwóch laureatów, którzy będą odznaczać się zarówno modną stylizacją, jak i ciekawą osobowością. Nagrodą główną jest bon o wartości 2000 zł, statuetka „Avenidy” oraz udział w jednej z kampanii reklamowych Centrum. Każdy z finalistów otrzyma książkę Doroty Wróblewskiej.

Gala finałowa akcji „Avenida 360°” odbędzie się w sobotę 11 marca o godz. 18.00 w Avenidzie Poznań (obok Peek&Cloppenburg, poziom 1). Wstęp jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 99319 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )