Technologie » Fotografia

Gala finałowa 6. edycji konkursu na najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ 2017

Gala finałowa 6. edycji konkursu  na najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ 2017
Zobacz więcej zdjęć »
14 maja w restauracji Winosfera odbyło się rozdanie nagród z okazji 6. edycji konkursu na najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Na wydarzenie zostali zaproszeni laureaci z całej Polski, a galę poprowadził Bartek Jędrzejak. Sponsorem głównych nagród o łącznej wartości 15 tys. złotych jest ITAKA.

Konkurs na najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ to wydarzenie cykliczne, odbywające się od sześciu lat i przyciągające ogromną liczbę zainteresowanych. Tegoroczna gala była poprzedzona selekcją 20 najlepszych projektów spośród ponad 1000 nadesłanych zgłoszeń! Dzięki zaawansowanemu technologicznie programowi – CEWE FOTOŚWIAT, uczestnicy rokrocznie tworzą w nim autorskie fotoksiążki, mogące śmiało konkurować z profesjonalnymi albumami fotograficznymi.

Tegoroczna gala finałowa CEWE FOTOKSIĄŻKI po raz pierwszy miała miejsce w Warszawie, a laureaci w otoczeniu regionalnych win, skosztowali przysmaków wyśmienitej kuchni serwowanej przez restaurację Winosfera. W jury wybierającym najlepsze fotoksiążki znaleźli się eksperci marki CEWE: https://www.cewe-community.com/pl/konkurs/.

CEWE Sp. z o.o. należy do międzynarodowej sieci CEWE Stiftung & Co. KgaA, które dysponuje laboratoriami fotograficznymi na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Francji, Polski, Czech i Węgier. Na polskim rynku CEWE działa od 1992 roku i dzięki firmom współpracującym, dysponuje zapleczem logistycznym i reklamowym, obejmującym swym zasięgiem terytorium całej Polski i krajów sąsiadujących. W ubiegłym roku CEWE wywołało ponad 2 miliardy zdjęć w 11 krajach w Europie.

Fashion Agency Aliganza jest pierwszą w Polsce agencją komunikacji 360 stopni, specjalizującą się w obsłudze rynku branży lifestyle, mody oraz beauty. Agencja działa od 2000 roku, a swoim Klientom oferuje usługi z zakresu kompleksowych strategii komunikacyjnych oraz marketingowych, influencer marketingu, działań w social media oraz eventów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »