Rozrywka i wypoczynek » Sport

Gala HFO w hotelu Solpark w Kleszczowie. Nitus zaprasza do kibicowania

Gala HFO w hotelu Solpark w Kleszczowie. Nitus zaprasza do kibicowania
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 5-ego września o godz. 18.50 odbędzie się kolejna widowiskowa gala HFO w hotelu Solpark w Kleszczowie. Kibice będą mogli obejrzeć zmagania najlepszych polskich zawodników przed ekranami telewizorów na kanale TVP Sport na żywo.

Z pewnością nie zabraknie mocnych wrażeń i emocjonujących walk. Jako jeden ze sponsorów serdecznie zapraszamy do śledzenia przebiegu tego spektakularnego widowiska.

 

Walka wieczoru

W walce wieczoru, która bez wątpienia przyniesie nam cały szereg emocji, nowosądeczanin Łukasz Pławecki zmierzy się ze sportowcem z Cypru Michalisem Manolim.

Łukasz Pławecki to zawodnik klubu HALNY Nowy Sącz, którego to od 2008 roku jest również właścicielem. Stoczył prawie 130 walk, osiągając liczne zwycięstwa. Jest czterokrotnym zawodowym mistrzem świata w kickboxingu federacji IPCC, WKA oraz ISKA. Tytuł Mistrza Świata ISKA wywalczył w zeszłym roku, pokonując Brazylijczyka Rodrigo Mineiro. Zgodnie z zasadami obrona pasa powinna odbyć się w kwietniu bieżącego roku. Jednak ze względu na wyjątkowe okoliczności związane z pandemią, długo wyczekiwana walka będzie miała miejsce podczas sobotniej gali.

 

Z kolei rywal Polaka, Michalis Manoli pochodzi z Cypru i reprezentuje klub Five Star Sports Center Laranka. Kilka lat spędził w Azji, gdzie stawał na ringu zarówno w Muay Thai, jak i w K-1. Zawodnik stoczył 35 walk, w których odniósł aż 26 zwycięstw przy zaledwie 8 porażkach i jednym remisie. Cypryjczyk walczył na stadionie Lumpinee, który jest największym marzeniem każdego zawodnika Muay Thai na świecie. 

 

Karta główna

Na ringu naprzeciw siebie staną także dwaj mistrzowie świata, dostarczając widzom ogromną dawkę adrenaliny. Wiktor Waszczuk, dwukrotny mistrz świata Muay Thai ISKA, skrzyżuje rękawice z mistrzem świata kickboxingu Robertem Krasoniem. Natomiast doświadczony Michał Benben zaprezentuje swoje umiejętności w walce z młodym i utalentowanym Marcinem Konecznym.

 

Wielu fanów w napięciu będzie wyczekiwać walki Patryka Radonia, który na ostatniej gali HFO: Aim High odniósł widowiskowe zwycięstwo nad Michałem Gęsiarzem. Tym razem stoczy bój z doświadczonym Słowakiem Michalem „Koso” Kosikiem.

W najcięższej kategorii wagowej będziemy mogli obejrzeć starcie pomiędzy Michałem Bławdziewiczem z Palestry Warszawa, a Denisem Labryga z Legionu Głogów. Natomiast najlżejszy zawodnik z walk karty głównej Maciej Zembik z Żarskiego Klubu Sportów Walki podejmie Ivo Hatala ze słowackiego Fire Gym.

Nie ulega wątpliwości, że każdy z zawodników dostarczy kibicom pokaźny zastrzyk sportowych emocji.

 

 

Nitus wspiera i kibicuje

Firma NITUS niezmiennie od wielu lat wspiera sportowców na ringu, będąc także sponsorem tytularnym organizowanej regularnie przez HFO NITUS Euroligi.

–Z dumą obserwujemy rozwój sztuk walki w Polsce i zwiększające się zainteresowanie odbiorców. Jesteśmy sponsorem wielu wydarzeń, które organizuje Halny Fight Organization. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom mnóstwo młodych ludzi odnajdzie swoją pasję. W imieniu sponsora serdecznie zapraszamy do kibicowania podczas tego wydarzenia – mówi Paweł Orzeł, dyrektor firmy Nitus.

 

Informacje w pigułce

 

Co: Gala HFO - Solpark Kleszczów

Kiedy: 05.08.2020 r., godz. 18.50

Gdzie: TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna TVP Sport

Karta główna walk HFO: 

·      -78,1 kg Łukasz Pławecki (Polska/HALNY Nowy Sącz) vs Michalis Manoli (Cypr/Fivestar Sports Center)

·      +95 kg: Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa) vs Denis Labryga (Legion Głogów)

·      -70 kg: Patryk Radoń (ŁKS Łódź) vs Michal Kosik (Fire Gym Banska Bystryca)

·      -67 kg: Michał Benben (Gladiators Bełchatów) vs Marcin Konieczny (CSWiS Leżajsk)

·      -81 kg: Robert Krasoń (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs Wiktor Waszczuk (KS RedLion MuayThai)

·      -65 kg: Maciej Zembik (Żarski Klub Sportów Walki) vs Ivo Hatala (Fire Gym)

 

HFO Future:

·      -43 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs Szymon Socha (Żarski Klub Sportów Walki)

·      -60 kg: Damian Roll (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs Szymon Obroślak (KS RedLion MuayThai)

·      -65 kg: Marcin Krok (HALNY Nowy Sącz) vs Kacper Glinicki (Legia Fight Club)

·      -57 kg pro am: Julia Tomczyńska (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs Martyna Kot (SOMA Gym Kielce)

___________________________________________________________________

***

Firma NITUS specjalizuje się w produkcji bram segmentowych garażowych i przemysłowych. Jest także producentem stolarki aluminiowej, PVC i przeciwpożarowej, rolet zewnętrznych, moskitier oraz komórek lokatorskich. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Jurków (powiat brzeski, woj. małopolskie).

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NITUS
http://www.nitus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »