Technologie » Komputery

Galaktyka Belkina. Etui do tabletu Samsung Galaxy Tab 2

Galaktyka Belkina. Etui do tabletu Samsung Galaxy Tab 2
Zobacz więcej zdjęć »
W konstelacji pokrowców do tabletów są modele, których gwiazda świeci najjaśniej. Co je wyróżnia? Modny design, możliwość ustawienia tabletu pod dowolnym kątem, bezpieczne zamknięcie, poręczny kształt oraz marka - Belkin.
Zaprezentowane przez amerykańską markę Belkin etui do tabletu Samsung Galaxy Tab 2 pełni funkcję nie tylko ochronną, ale także stylizacyjną. Zdecydowany czerwony lub słodko różowy pokrowiec z powodzeniem może zastąpić kopertówkę, natomiast czarny skórzany futerał wystąpić w roli eleganckiej teczki... Bo przecież wszelkie niezbędne informacje znajdują się w tablecie.

Oprócz stylowego wyglądu, etui Belkin proponuje rozwiązania ułatwiające właścicielom tabletu jego przechowywanie i użytkowanie. Model Cinema Folio wykonany ze skóry naturalnej lub tworzywa pozwala na oglądanie filmów pod każdym kątem. Wystarczy ustawić podstawkę według własnych preferencji, usiąść wygodnie i obejrzeć ulubiony program. Podobną funkcję posiada Bi-Fold Folio, na którym oprócz oglądania video, można także wygodnie pisać maile lub inne materiały tekstowe. W obu modelach przemyślana, stabilna konstrukcja oraz miękkie wnętrze zapewnia pełną ochronę tabletu i nie naraża na niepotrzebne uszkodzenia czy zarysowania.

Regulowana podstawa, dostosowana do osobistych preferencji użytkownika, prawie niewidoczne, ale chroniące przed uszkodzeniami narożniki oraz bezpieczne zamknięcie typu „strap" nie pozwalające się wysunąć tabletowi to główne składowe lekkiego ultra cienkiego etui firmy Belkin. Istny kosmos? Prawie...


Belkin - to wielokrotnie nagradzana firma inspirowana przez ludzi. Posiada ponad 200 patentów i wciąż nie ustaje w kreowaniu i tworzeniu produktów, mających na celu polepszać i ułatwiać życie ludziom. W swojej ofercie Belkin posiada szeroki wachlarz akcesoriów do tabletów, smartfonów i notebooków. Założona w 1983 roku innowacyjna firma zatrudnia ponad 1200 pracowników w 37 krajach. Jej siedziba mieści się w Playa Vista w Kalifornii.
Więcej informacji o marce Belkin znajduje się na stronie Belkin.com, na Facebooku: http://www.facebook.com/Belkin.UK i na Twitterze: http://twitter.com/Belkin_UKRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »