Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Galeria Bemowo poszerza ofertę rozrywki

Galeria Bemowo poszerza ofertę rozrywki
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim czasie do grona najemców Galerii Bemowo dołączył salon gier zręcznościowych z atrakcjami dla dzieci i dorosłych – Arcade Bee. To kolejne miejsce w Galerii Bemowo, w którym klienci mogą łączyć przyjemność zakupów z rozrywką na najwyższym poziomie.

Salon Arcade Bee to prawdziwe mekka dla miłośników gier zręcznościowych, zapewniająca rozrywkę dla całych rodzin i przyjaciół. Oferta firmy jest zróżnicowana i dostosowana do różnych grup wiekowych, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla każdego na spędzenie wolnego czasu w dobrym towarzystwie. W Arcade Bee można znaleźć fascynującą kolekcję zarówno najnowszych, jak i klasycznych gier zręcznościowych, obejmujących gry muzyczne, gry sportowe i wiele innych. Dzięki rodzinnemu klimatowi zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cieszyć się rozrywką w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Salon gier zręcznościowych Arcade Bee o powierzchni blisko 37 m2 jest zlokalizowany na piętrze, w sąsiedztwie VR4U.  

 

VR4U to kolejne miejsce w Galerii Bemowo, w którym można się bawić, śmiać i odkrywać nieskończone źródło rozrywki. To salon gier wirtualnej rzeczywistości oferujący niezapomnianą zabawę dla wszystkich.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »