Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Galeria Bemowo zaprasza na kolejną wystawę klocków LEGO®

Galeria Bemowo zaprasza na kolejną wystawę klocków LEGO®
Zobacz więcej zdjęć »
W drugi weekend grudnia – w dniach 10-11 grudnia – Galeria Bemowo będzie oczkiem w głowie wszystkich miłośników najpopularniejszych klocków świata.

Dlaczego? Bo w galerii odbędzie się wystawa klocków LEGO®, podczas której będzie można podziwiać wiele modeli zbudowanych z LEGO®, w tym pierwszy polski zestaw z serii LEGO® Ideas!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Grudniowa wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo to już niemal tradycja! Tym razem w dniach 10-11 grudnia 2022 roku zapraszamy na wyjątkową ekspozycję stworzoną z popularnych klocków, której unikatową atrakcją będzie prezentacja tryptyku „Tales of the Space Age”, autorstwa polskiego designera – Jana Woźnicy. Jest to pierwszy w historii LEGO®  polski projekt, który został zatwierdzony i pozytywnie zrecenzowany do produkcji. Zestaw „Tales of the Space Age” składa się z trzech scenerii (każda o wymiarze 10.4 cm x 14.7 cm) przedstawiających powierzchnię innego ciała niebieskiego. Inspiracją do stworzenia dzieła były klasyczne plakaty i okładki książek science fiction z lat 80-tych.

 

Oprócz tego, na uczestników wystawy czeka również wiele innych modeli, w tym rozbudowana makieta miasteczka z częścią podmiejską, makieta zatopionej Atlantydy, makieta z inscenizacją bitwy morskiej, modele architektoniczne stworzone przez studentów architektury oraz całe mnóstwo indywidualnych projektów tematycznych jak Star Wars czy samochody z lat 60-tych.

 

Wystawie będą towarzyszyć atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły dobrze się bawić w „piaskownicach” pełnych klocków LEGO®, a także otrzymać niespodziankę w postaci bezpłatnych instrukcji do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu mini-modeli z LEGO®.

 

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo odbędzie się w sobotę, 10 grudnia, w godzinach 10.00-18.00 oraz w niedzielę, 11 grudnia, w godzinach 10.00-16.00. Wstęp bezpłatny. Wystawa jest or­ga­ni­zo­wa­na przez AFOLi (Adult Fan of Le­go, czy­li do­ro­słych fa­nów LEGO®), zrze­szo­nych w klu­bie WAWLUG.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »