Rozrywka i wypoczynek » Sport

Galeria Bemowo zaprasza na otwarcie sezonu rowerowego

Galeria Bemowo zaprasza na otwarcie sezonu rowerowego
Zobacz więcej zdjęć »
Już w dniach 27-28 kwietnia Galeria Bemowo zaprasza na akcję „To nas kręci”, czyli wydarzenie z rowerami w roli głównej. Na klientów Galerii Bemowo czekają bezpłatny warsztat rowerowy oraz akcja, podczas której zakupy w Centrum będą nagradzane rowerowymi gadżetami.

Dodatkowo, w specjalnym konkursie będzie można wykręcić cenne nagrody – rowery damski, męski oraz przyczepę rowerową dla dzieci.

Bemowo to w Warszawie jedna z bardziej atrakcyjnych dzielnic, jeśli chodzi o ścieżki rowerowe i kierunki wycieczkowe rowerzystów. Bliskość Parku Leśnego Bemowo i Kampinoskiego Parku Narodowego sprawia, że miłośnicy jednośladów bardzo często przemierzają bemowskie arterie rowerowe. Specjalnie na przywitanie sezonu rowerowego Galeria Bemowo organizuje rowerową akcję z nagrodami. W dniach 27-28 kwietnia w godzinach 10.00-18.00 klienci, którzy zrobią zakupy:

  • za minimum 50 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony, w tym minimum jeden paragon za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej) będą mogli odebrać w prezencie gadżet rowerowy – bidon;
  • za minimum 100 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony, w tym minimum jeden paragon za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej) będą mogli odebrać w prezencie gadżet rowerowy – bidon oraz opaskę odblaskową.

Po odbiorze nagrody natychmiastowej tj. gadżetu rowerowego, uczestnicy zabawy będą mogli wziąć również udział w konkursie sprawnościowym, który będzie polegać na wykręceniu jak największej liczby kilometrów na stacjonarnym rowerze sportowym. Rywalizacja będzie odbywać się w trzech kategoriach – kobiety, mężczyźni, pary. Osoby z najlepszym wynikiem osiągniętym w danej kategorii w czasie trwania całego konkursu wygrywają odpowiednio – rower damski, rower męski, przyczepę rowerową dla dziecka.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie profesjonalny warsztat rowerowy, który stanie przed Centrum, gdzie klienci będą mogli bezpłatnie dokonać przeglądu roweru i uzyskać kartę stanu technicznego swojego jednośladu. Specjaliści pomogą m.in. wyregulować przerzutki, sprawdzić oświetlenie, ustawić hamulce, nasmarować łańcuch czy dopompować koła. Doradzą również, jak użytkować rower, aby służył przez długie lata.

„Z roku na rok na Bemowie przybywa miłośników dwóch kółek. W związku z tym, na początek sezonu rowerowego, Galeria Bemowo przygotowała specjalną akcję, w której do wygrania są modne rowery, funkcjonalna przyczepka rowerowa dla dzieci oraz liczne gadżety rowerowe. Zapraszamy w dniach 27-28 kwietnia do wspólnej zabawy i odwiedzenia naszego mobilnego serwisu rowerowego– mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Regulamin akcji „To nas kręci” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »