Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Galeria Bemowo zaprasza na zakręcony piknik bemowskich zwierzaków

Galeria Bemowo zaprasza na zakręcony piknik bemowskich zwierzaków
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 22 czerwca w godzinach 11.00-17.00 w Galerii Bemowo odbędzie się niecodzienne wydarzenie dedykowane … czworonogom mieszkańców Bemowa! W programie m.in. pokazy agility, strefa foto dla zwierzaków, konsultacje z behawiorystą, warsztaty sitodruku i wiele więcej!

Wraz z wolontariuszami Fundacji „Azylu pod Psim Aniołem” będziemy również zachęcać do adopcji psów oraz prowadzić zbiórkę karmy i koców na rzecz podopiecznych Fundacji.

Zakręcony piknik bemowskich zwierzaków to jedyny taki rodzinny piknik połączony z atrakcjami dla wielbicieli czworonogów. Na uczestników wydarzenia będą czekać:

  • pokazy agility, czyli pokazy psiej zręczności oraz warsztaty z pomocy przedweterynaryjnej;
  • warsztaty sitodruku, podczas których każdy będzie mógł samodzielnie nadrukować na koszulkę lub torbę jeden z 4 psich wzorów, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie przez młodych artystów street art;
  • strefa foto dla zwierzaków – przyjdź i zapozuj do zdjęcia ze swoim pupilem;
  • konsultacje z behawiorystą, który m.in. opowie, jak poradzić sobie psim lękiem czy zachowaniami agresywnymi.

Przez cały czas trwania wydarzenia do dyspozycji klientów Galerii Bemowo będą wolontariusze Fundacji „Azylu pod Psim Aniołem”. Wraz ze swoimi podopiecznymi będą zachęcać do adopcji psiaków oraz będą prowadzić zbiórkę karmy i koców dla psów. Przed Galerią Bemowo powstanie również wybieg dla psów – specjalnie ogrodzony teren, na którym czworonogi (nawet pieski uciekinierzy) będą mogły bezpiecznie się wybiegać.

„Takiego wydarzenia w Galerii Bemowo jeszcze nie było! W sobotę 22 czerwca zapraszamy na rodzinny piknik dla Bemowiaków i bemowskich zwierzaków. Masz zwierzaka? Przyjdź na nasz piknik! Dobra zabawa wzbogacona o aspekt edukacyjny i charytatywny gwarantowana!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »