Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Galeria Bronowice zaprasza do „Laboratorium zapachu”

Galeria Bronowice zaprasza do „Laboratorium zapachu”
Zobacz więcej zdjęć »
Sensualne piżmo, delikatna biała herbata, orientalna wanilia, a może orzeźwiająca limonka? Specjaliści potrafią skomponować perfumy idealne na podstawie zaledwie kilku informacji o upodobaniach odbiorcy. Z takiej usługi będą mogli skorzystać klienci Galerii Bronowice podczas „Laboratorium zapachu".

Czy tworzenie legendarnych kompozycji zapachowych zarezerwowane jest wyłącznie dla światowej sławy domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani czy Yves Saint Laurent? Niekoniecznie! Przekonują o tym Galeria Bronowice i koncept Mo61 Perfume Lab, oferując jedyne w swoim rodzaju perfumiarskie warsztaty online. Uczestnicy „Laboratorium zapachu” będą mieli okazję do rozmowy z profesjonalistami i stworzenia z ich pomocą fiolki niepowtarzalnych perfum dla siebie lub kogoś bliskiego.

 - Nie od dziś wiadomo, że przyjemna woń potrafi moderować nasz nastrój, koić nerwy czy poprawiać koncentrację. Dlatego też w tym trudnym dla wszystkich okresie postanowiliśmy zadbać o samopoczucie naszych klientów w niesztampowy sposób. Wraz z Mo61 Perfume Lab zapraszamy do wirtualnego świata aromatów oraz stworzenia wspólnie z ekspertami wyjątkowych i szytych na miarę indywidualnych upodobań zapachów - mówi Aleksandra Mańka, Dyrektorka Galerii Bronowice.

Warsztaty z Mo61 Perfume Lab

W trakcie spotkania online perfumiarz, rozmawiając z uczestnikiem, wybierze odpowiednie i dopasowane dla jego oczekiwań nuty zapachowe, a następnie połączy je w jedną całość. Pod koniec zajęć rozmówca zostanie poproszony o wskazanie adresu do wysłania gotowej kompozycji. Koszty produkcji oraz dystrybucji w całości pokryje Galeria Bronowice.

- Zapach to najważniejsza część naszego życia, to nasza pamięć, nasze uczucia i nasze potrzeby. Zapach definiuje każdego z nas. Zapach to nasz podpis. Przez lata, pracując z naszymi klientami przy dobieraniu zapachów, nauczyliśmy się odgadywać ich potrzeby. Dlatego w tej chwili jesteśmy w stanie w krótkiej rozmowie, w pierwszym spojrzeniu wybrać odpowiednie nuty dla uczestników warsztatu - mówi Michał Jeger z Mo61 Perfume Lab.

Marka Mo61 Perfume Lab powstała w 2014 roku w Warszawie. Jest pierwszym konceptem w kraju zajmującym się personalizacją zapachów. Aktualnie posiada 5 lokalizacji w Polsce – w stolicy, w Gdańsku i Krakowie.

Najbliższe „Laboratoria zapachu” odbędą się 9 kwietnia o 17:00 i 19:00 oraz 10 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00. Kolejne 16 kwietnia o 17:00 i 19:00  i 17 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00.

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: galeriabronowice.pl. Warsztaty będą prowadzone za pośrednictwem platformy Zoom. Każdy uczestnik otrzyma zaproszenie na swój adres mailowy. Organizatorem wydarzenia jest Galeria Bronowice.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »