Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Galeria Bronowice zaprasza na otwarcie nowego wejścia

Galeria Bronowice zaprasza na otwarcie nowego wejścia
Zobacz więcej zdjęć »
Już 5 października zostanie otwarte nowe wejście do Galerii Bronowice, umieszczone od strony IKEA. Takie rozwiązanie z pewnością skróci drogę na zakupy wszystkim mieszkańcom Krakowa. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało moc atrakcji dla swoich klientów.

Nowe wejście do Galerii Bronowice zostało umiejscowione od strony ulicy Sosnowieckiej, w pobliżu IKEA. Powstały tam schody zewnętrzne z windą oraz wiata rowerowa. Dodatkowo piesi będą mogli przejść z  terenu zewnętrznego na poziom +1 parkingu. Dzięki tym zmianom wejście na teren centrum handlowego od strony IKEA stanie się dużo łatwiejsze, a czas dojścia na zakupy znacząco się skróci.   

W związku z oficjalnym otwarciem nowego wejścia Galeria Bronowice przygotowała dla swoich klientów wiele aktywności i niespodzianek. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w godz. 11.00-20.00, będzie można wziąć udział w interesujących konkursach, w trakcie których zostanie rozdanych aż 100 kart podarunkowych o wartości 50 zł. Ponadto w Punkcie Obsługi Eventu, znajdującym się przy nowym wejściu do Galerii Bronowice, będzie można otrzymać kupony rabatowe o wartości 20% do wybranych sklepów i punktów usługowych, znajdujących się na terenie centrum handlowego.    

O odpowiednią ilość przysmaków podczas wydarzenia zadba strefa food truck, w której będzie można spróbować jedzenia z wielu zakątków świata. Pojawią się tu nie tylko znane i klasyczne dania, ale i potrawy, które zaskoczą smakoszy i miłośników kuchni. Specjalnie przygotowana strefa konsumpcyjna zostanie wyposażona w namioty oraz parasole grzewcze. Wszystko po to, aby uprzyjemnić biesiadowanie w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych.   

Istotną częścią wydarzenia będzie także akcja „Krakowskie drogi bez promili”. Ta wyjątkowa kampania edukacyjna ma na celu poszerzenie wiedzy oraz zwiększeniu świadomości mieszkańców wobec zagrożeń płynących ze strony pijanych kierowców. Uczestnicy będą mogli tu skorzystać m.in. z symulatorów wypadków czy alkogogli, by przekonać się, jak bardzo zmienia się optyka i reakcje osoby będącej pod wpływem alkoholu. Prowadzący zwrócą także uwagę na promowanie postaw społecznych, zapobiegającym wsiadaniu do samochodu po alkoholu. Będzie można zobaczyć również wyczynowy samochód rajdowy, startujący w Mistrzostwach Polski.  

Całość wydarzenia uświetni występ DJ Wiki, najstarszej i jednej z najpopularniejszych didżejek w Polsce.

 

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
Za 1 dzień:
Po słowie #2: Marek Bieńczyk | Księgarnia Empik
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »