Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka
Galeria Bronowice zaprasza na Targi Zajęć Pozalekcyjnych
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Trening gimnastyki sportowej, łyżwiarstwo figurowe, szkoła baletowa, zajęcia z robotyki, a może nauka gry na ukulele? Galeria Bronowice zaprasza wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich pociech ciekawych kursów i zajęć dodatkowych na Targi Zajęć Pozalekcyjnych. W dniach 10-11 września, w godz. 11.00-19.00, będzie można zapoznać się tu ze szczegółową ofertą 41 wystawców, przekonać się jak wyglądają zajęcia w praktyce oraz otrzymać interesujące gadżety. Na wszystkich uczestników czekać będzie także wiele innych atrakcji, m.in.: prezentacje i warsztaty na poszczególnych stanowiskach, specjalne rabaty na zajęcia pozalekcyjne, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
To nie koniec niespodzianek!
Korzystne zniżki na wybrane artykuły związane ze szkołą i spędzaniem czasu wolnego przygotowały także sklepy i punkty usługowe znajdujące się terenie Galerii Bronowice.
Targi Zajęć Pozalekcyjnych odbędą się w dniach 10-11 września, w godz. 11.00-19.00, w Galerii Bronowice. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Więcej o akcji: www.galeriabronowice.pl oraz www.facebook.com/GaleriaBronowice/
Nadesłał:
Open Media
|

Blackview Tab A6 Kids - tablet, który rośnie razem z dzieckiem
Przedświąteczne warsztaty zero waste – twórcze przygotowania do Bożego Narodzenia
Aluprof i Selt łączą siły. Rynek budowlany zyskuje nową, kompleksową ofertę pod szyldem Aluprofu
Półkotapczan z sofą – nowoczesne rozwiązanie, które odmieni Twoją przestrzeń
Komentarze (0)