Firma » Biura

Galeria Katowicka 22. centrum w portfolio zarządczym Apsys Polska

Galeria Katowicka 22. centrum w portfolio zarządczym Apsys Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z objęciem zarządzania w Galerii Katowickiej portfolio zarządcze Apsys Polska powiększyło się do 22 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 835 000 m2. Stanowi to niemal 10% całkowitej powierzchni najmu oferowanej przez centra handlowe w Polsce.

O 22% zwiększyło się w 2015 roku portfolio zarządcze Apsys Polska. Spółka podpisała 5 umów na zarządzanie: Galerią Katowicką, Europą Centralną w Gliwicach, Focus Parkiem w Rybniku, CH Tulipan w Łodzi i CH Kometa w Toruniu, które oferują łącznie 205 000 m2 GLA. Tym samym spółka Apsys Polska powiększyła swój udział w rynku do niemal 10% powierzchni najmu wszystkich centrów handlowych w Polsce. Centrazarządzane przez Apsysznajdują się w 15 miastach i odwiedza je około 110 milionów klientów rocznie. Spółka odnotowała teżbardzo dynamiczny, 73% wzrost liczby umów najmu – z niemal 1050 pod koniec 2014 roku do ponad 1820 obecnie.

 

„W dobie narastającej konkurencji na rynku centrów handlowych oraz zmieniających się wymagań konsumentów kluczowe stały się budowanie długoterminowych kontaktów z najemcami, wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu obsługi klienta, adekwatne działania marketingowe oraz ekologiczne.Aby jeszczelepiej przewidywać zmiany zachodzące w naszej branży oraz efektywnie na nie odpowiadać powołaliśmy Apsys Lab. Jego eksperci monitorują trendy i nowinki rynkowe oraz tworzą udoskonalone rozwiązania w zakresie obsługi klienta wykorzystując nowe technologie i media społecznościowe” – powiedziałFabriceBansay, CEO Apsys Polska.

 

Apsys Polska, globalny operator w branży centrów handlowych, działa nie tylko jako zarządca, ale także deweloper, inwestor, menadżer projektu i agent ds. najmu.W 2015 roku spółka zakończyła w Polsce modernizację dwóch centrów handlowych 1 generacji: Rondo w Bydgoszczy i 3 Stawy w Katowicach, przekształcając je w nowoczesne obiekty handlowe odpowiadające na oczekiwania konsumentów XXI wieku. Obecnie Apsysrealizuje jeszcze dwa projekty deweloperskie o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 122 000 m2. W Poznaniubuduje swój nowy flagowy projekt – Centrum Posnania, które jest jedną z największych nowoczesnych powierzchni handlowo-rozrywkowych wkraju, a zarazem największą inwestycją w sektorze retail w Europie Centralnej. Z kolei w 2016 roku firma rozpocznie rozbudowę zlokalizowanego pod Warszawą Centrum Janki.

 

Dopełnieniem i potwierdzeniem skutecznościzarządczej i developerskiej Apsys Polskajest szereg nagród, które spółka otrzymała w 2015 roku. Po raz drugi z rzędu została uznanaza najlepszego dewelopera w Europie Środkowo-Wschodniej w ramach konkursu „CEE Investment & Green BuildingAwards”. Flagowa inwestycja Apsys– Posnania, okazała się z kolei jedną z najlepszych inwestycji handlowych w Europie i otrzymała prestiżową rekomendację „The EuropeanPropertyAwards”. Wśród tegorocznych nagród istotne miejsce zajmuje także „Solal Marketing Award” dla zarządzanej przez Apsys, łódzkiej Manufaktury.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »