Kultura, sztuka » Kultura

Galeria Klif w Warszawie otwarta na sztukę! -wystawa malarstwa z kolekcji Shtuka art gallery

Galeria Klif w Warszawie otwarta na sztukę! -wystawa malarstwa z kolekcji Shtuka art gallery
Zobacz więcej zdjęć »
Od 24 do 28 czerwca w warszawskiej Galerii Klif odbyła się wystawa malarstwa z kolekcji Shtuka art galery w ramach projektu Klif | ART Studio.

Zaprezentowana została twórczość czołowych, polskich artystów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i przedstawicieli młodego pokolenia, których malarski talent, oryginalność i odwaga artystyczna gwarantują pewną karierę. Odwiedzający warszawską Galerię Klif w tych dniach mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem prezentowanych dzieł, jak również porozmawiać bezpośrednio z ich twórcami. W ten sposób Klif staje się miejscem otwartym, w którym moda idzie w parze ze sztuką, a każda wizyta zapewnia nie tylko materialne przeżycia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Galeria Klif w duchu nowej strategii „Klif. Otwarty na…” coraz szerzej otwiera się na różne projekty, jak również inicjatywy lokalne. Przykładem jest współpraca ze Shtuka art. gallery w ramach projektu
KLIF | ART STUDIO, którego celem jest kreowanie okazji do obcowania ze sztuką i dzielenia się nią w każdy możliwy sposób. Warszawska Galeria Klif, słynąca ze swojego zamiłowania do mody stała się doskonałym partnerem i idealnym tłem do zorganizowania wystawy, promując artystów i oddając ich twórczość do dyspozycji odwiedzającym galerię. Dzięki temu Klienci Klif podczas zakupów mogli zatrzymać się na chwilę i wkroczyć do świata sztuki. Swobodnie przemieszczając się między różnymi stylami i technikami - od malarstwa satyrycznego, po klasyczne techniki malarskie jak również te mieszane każdy, niezależnie od upodobań artystycznych czy zasobności portfela, miał szansę znaleźć swój wymarzony obraz.
 

W dniach 24 – 28 czerwca zaprezentowanych zostało 30 różnych obrazów autorstwa: Agaty Mikulskiej- Sienkiewicz, Jacka Maślankiewicza, Justyny Warwas, Olgi Bukowskiej, Przemysława Praktis - Sieńko, Zuzanny Jankowskiej, Marka Rużyka, Elżbiety Lubomirskiej, Krzysztofa Polaczenko, Mai Aleksandry Gackowskiej, Stanisławy Pietrzak-Kurpińskiej, Beaty Pflanz, Dominika Narowskiego, Agnieszki Sandomierz, Artura Kocur Marciniszyna, Natalii Antonieskiej i Agnieszki Sandomierz. Wydarzenie wzbogacone zostało o możliwość indywidualnych rozmów i konsultacji z artystami w swobodnej atmosferze oraz stanowiły okazję do uczestniczenia w artystycznym performance Pani Elżbiety Lubomirskiej.

Zwieńczeniem kilkudniowej wystawy były prelekcje nt. technik szkicowania, malarstwa i projektowania ubioru oraz relacji sztuki z modą, które omówione zostały przez przedstawiciela Shtuka art. gallery podczas wydarzenia Fiesta Wyprzedaży 29 czerwca.

 

Stworzona w warszawskiej Galerii Klif strefa KLIF | ART STUDIO to cykl wydarzeń angażujących reprezentantów różnych pokoleń i stworzenia im okazji do spotkania z różnymi obliczami artyzmu, jak również z własną wrażliwością.

 

Po więcej informacji na temat wystawy Shtuka art. gallery w Galerii Klif zapraszamy na stronę klif.pl oraz shtuka.pl, jak również na social media obydwu marek.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Patrycja Olszewska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »