Rozrywka i wypoczynek » Święta

Galeria Krakowska gotowa na święta

Galeria Krakowska gotowa na święta
Zobacz więcej zdjęć »
Prawie 1,5 mln punktów świetlnych, 167 choinek i ponad 2 kilometry girland ozdobiło Galerię Krakowską. Mimo, że do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, dzięki świątecznym iluminacjom już teraz można poczuć przyjemny nastrój i radosną atmosferę świąt.

Chociaż do świąt Bożego Narodzenia został niecały miesiąc wyjątkowy klimat można poczuć już teraz spacerując alejkami Galerii Krakowskiej. Zakończyły się już bowiem prace przy montażu świątecznych dekoracji. Wielka iluminacja to prawie 11 tys. bombek, 4 tys. złotych ornamentów i prawie 1,5 mln świetlnych punkcików, które wprowadzają wszystkich gości Galerii w cudowny nastrój.

Świątecznych akcentów nie brakuje również na elewacji budynku wzdłuż ulicy Pawiej oraz na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego, gdzie stoi 15-metrowa choinka.

Wykorzystana w dekoracji, nowoczesna technologia oświetleniowa, pozwala zaoszczędzić prąd. Diody LED to nie tylko oszczędność, ale też wysoka żywotność. Każda z nich może świecić ponad 100 tys. godzin.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »