Rozrywka i wypoczynek » Sport

Galeria Krakowska przedłuża zimę

Galeria Krakowska przedłuża zimę
Zobacz więcej zdjęć »
Na wszystkich fanów białego szaleństwa, miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, a przede wszystkim entuzjastów jazdy na łyżwach czeka nie lada gratka. Lodowisko przed Galerią Krakowską będzie funkcjonowało aż do 11 marca, wydłużając tym samym możliwość doskonalenia łyżwiarskich umiejętności.

Cieszące się dużym zainteresowaniem lodowisko przy największej w centrum Krakowa galerii handlowej od początku swojego funkcjonowania gromadzi ogromną liczbę fanów. W odpowiedzi na potrzebę wszystkich zainteresowanych, a także mając na uwadze prognozy pogody, które jeszcze przez jakiś czas będą sprzyjać łyżwiarzom, postanowiliśmy przedłużyć możliwość korzystania z lodowiska znajdującego się przy naszej Galerii. Mamy nadzieję, że ta decyzja ucieszy wszystkich fanów tego sportu – mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej.

Lodowisko, które początkiem zimy zostało zainstalowane na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego będzie służyć wszystkim miłośnikom łyżew niemal do połowy marca. Już kolejny sezon nieprzerwanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dając możliwość korzystania z niego od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.30 i w niedziele w godzinach 10.00-20.30.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »